Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

21 hours ago, Valkyrie said:

Hoćeš li da nam kažeš kako si otkrio trombozu, analizom krvi, kolor-doplerom ili si imao fizičke tegobe? 

Svakako srećno i javljaj kako ide 

 

Ja budala vadila krv pre neki dan i zaboravim da im kažem d-dimer da mi provere. 

Dva dana konstantno blag bol ispod potkolenice,kao kad utrne noga.Otisao kod poznanika fizijatra on mi preporucio da ipak odem kod lekara i tako i bi.

  • +1 1
  • Hvala 3
Link to comment
24 minutes ago, Bambula said:

Dva dana konstantno blag bol ispod potkolenice,kao kad utrne noga.Otisao kod poznanika fizijatra on mi preporucio da ipak odem kod lekara i tako i bi.


bravo. i da preporučim svima da ne zanemaruju ovakve simptome, iz iskustva. meni tako pre par godina 2-3 dana, pa tromb krenuo iz noge i infarkt. dobro sam živ ostao...

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Od kad sam prelezao,za svaku sitnicu idem pravac kod lekara,jer ko zna sta sve moze posle njega da bude opasno.

 

Bivši kolega,moje godište isto Korona,krenulo na bolje i ode zbog tromba.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, InvisibleLight said:

Trebalo je da prvo vakcinisanje nazovu 'prevakcinacija' (kao neka priprema za ''pravu' vakcinaciju) a drugo vakcinacija.

 

Umesto vakcinacija i revakcinacija, ako vec nisu spremili brosuru na A4 listu koju dele nakon prve vakcine gde neki delovi pisu 24fontom crvenim slovima- niste jos ni blizu zasticeni.

ovo i jesu dve doze jedne vakcinacije. 

revakcinacija će biti kad ti zaštita istekne pa ponoviš vakcinaciju. 

  • +1 2
Link to comment

Radi forumske statistike da se prijavim i ja. Od juce pozitivan. 

Temperaturu nisam imao, cula na broju, kasalj ponekad, ali imam utisak kao ranije (pusacki). Glavni simtom kao da mi je svaka koska u telu polomljena, posebno butine, rameni deo ruku i izmedju plecki. Bol koji budi, cini te nervoznim i tako to. Dodje mi da jecim ponekad:D

Link to comment
15 minutes ago, MocaVukotic said:

Jbt... Nadam se sa su bar blazi oblici

Da kucnem u drvo, samo niska temperatura i bol u glavi za sada, a imaju simptome vec 5-6 dana. 

  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, Bambula said:

Dva dana konstantno blag bol ispod potkolenice,kao kad utrne noga.Otisao kod poznanika fizijatra on mi preporucio da ipak odem kod lekara i tako i bi.


Jesi li isao privatno? Koliko kosta pregled sta god treba da se uradi?

 

Imam trenutno problem da nateram jednu blisku osobu da se proveri.

 

DNK nam je ono etalon za tvrdoglavost da se napravi

Edited by Moonwalker
Link to comment
35 minutes ago, radnik said:

Radi forumske statistike da se prijavim i ja. Od juce pozitivan. 

Temperaturu nisam imao, cula na broju, kasalj ponekad, ali imam utisak kao ranije (pusacki). Glavni simtom kao da mi je svaka koska u telu polomljena, posebno butine, rameni deo ruku i izmedju plecki. Bol koji budi, cini te nervoznim i tako to. Dodje mi da jecim ponekad:D

post (kilavi) kovid - rameni deo ruku i nadlaktice otpadaju, pokret ni 50%, tricepski kao da zivim u teretani godinu dana. pila neke terapije za neuropatiju preko mesec dana, dok pijem ok, kad prestanem sutradan cao zdravo, prestala, nema smisla ni piti shaku lekova za neshto shto se opstaje. (a besmisleno se i zaliti kad izgiboshe ljudi ozbiljno. neshto mora da se ima :s_w: )

 

meni je keva zakachila ozbiljnu trombozu jedne noge, koju smo rutinski pripisali jednom letoshnjem padu i uganucu zgloba noznog, kovid nije imala, ali je imala penzionerski lokdaun i nastavila da se ne krece i nakon toga. izlechila skupim lekovima i charapama za kompresiju.

 

edip. izlechila imanjem srece. lako je lekovima :dry:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

^^ Gledao i ja to pre neki dan, Medigrup ima neki postCOVID paket pregleda sa EKGom, krvnim slikama i dopler skenom krvinh sudova nogu, kosta 7800.

A ima i odvojeno dopler krvnih sudova za noge, ruke i vrat, po 5800 je svaki.

 

Ja sad ne znam da li ti je dovoljan samo jedan ili sva tri da bi bio siguran.

Edited by goofs
  • Hvala 1
Link to comment

ne znam koliko je to dovoljno ili nedovoljno :dry:

 

radila sam iz nekih drugih razloga te doplere i rekla mi dr da radim bzvzv jer se na dopleru vide samo veliki krvni sudovi a ona bi stavila ruku u vatru da je meni sve tu čisto, a da mi je problem napravio neki tromb iz sitnih krvnih sudova, a što se na dopleru i ne vidi

i tako i bi, džaba sam krečila (plaćala tih cca 5k)

Link to comment
17 minutes ago, Moonwalker said:

Ovo je u potkolenici, zensko je u pitanju, srednjih godina. I magarece pameti.

 

Hvala vam puno, svima.

neka ide, videce se. mojoj kevi se video krsh i lom trombova od skochnog zgloba do prepone.

 

naravno pre toga je imala masivno oticanje cele noge, koje se nije moglo ignorisati.

Edited by gospa buba
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...