Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, Moća said:

Ja danas ceo dan bez temp i evo sad uvece 37.3 :frust: bio do covid ambulante u nasem malom mistu i doktor me poslusao, pogledao grlo, izmerio pritisak i rekao nemas ti koronu pij antibiotike jos 3 dana i to ti je to.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ti bese vec bio u dobrovoljnoj samoizolaciji u prvom piku™? :)

imala i ja 37,3 jedan dan, ima vec 10ak dana, al sam zakljucila da je vrvtnoca 3%, jer bas vodim racuna 

 

oko parametara- ima li povisens sedimentacija veze s covid zarazom?

 

vadila danas krv, drugim povodom,sve mi ok sem hmglbina, standardno since 2009

Link to comment
33 minutes ago, Moća said:

Jebes mu mater ako znam. Ili je neki novi grip ili nas salju kuci bez testova koje nemaju i nadaju se najboljem. Znam bas dosta ljudi u okruzenju koji su bolesni a nikad ih nije bilo ovoliko leti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ja sam se testirao. Dobro je organizovana kovid ambulanta u Kragujevcu. Videćemo za par dana. Pridružio mi je hemomicin još tri tablete.

Link to comment

Neke BG ambulante su grotlo zaraze. Ko i bude negativan trebao bi ponoviti test za 7 dana zbog boravka tamo. Nakon 4 sata cekanja ljudi izgube kompas, naguravaju se kad se pojavi sestra da proziva, traze hlad po cenu da ih je cetvoro u 2 kvadrata... uzas 

Link to comment

evo, ne razumem vas neke, svega mi

trčite u jebene kovid ambulante jer imate 37.5 bez ikakvih drugih simptoma?

nikada ranije niste imali temperaturu, odmarili i jeli supice? skinite se s neta malo, mozak vam je prepun raznih infoa, i nek u ambulante idu samo oni koji osećaju tegobe.

Link to comment
13 minutes ago, ordi said:

evo, ne razumem vas neke, svega mi

trčite u jebene kovid ambulante jer imate 37.5 bez ikakvih drugih simptoma?

nikada ranije niste imali temperaturu, odmarili i jeli supice? skinite se s neta malo, mozak vam je prepun raznih infoa, i nek u ambulante idu samo oni koji osećaju tegobe.

Kako da dobijem bolovanje za respiratorne tegobe?

U svoju ambulantu ne mogu. Imao sam oko 38, malo preko, dijarejuz, glavobolju. Samo nema nekog ozbiljnog kašlja. To je dovoljno da odem i proverim se. 

 

Inače u Kragujevcu mi ne deluje da možeš da fasuješ. Maska, rukavice. Brzo se uradi krv, bris i snimak pluća. Napolju čekaš rezultate.

Link to comment

moguće je, 25 je bio prvi tropski dan ove godine, zato se možda još ne uvode ozbiljne mere, struka će čekati još koji dan da vidi da li je toplo vreme u prethodnih 9 dana desetkovalo virus :happy:

Link to comment
4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa dobro pošto nismo sigurni u testove da ne idemo?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

ne znam šta da kažem. odeš tamo sa 37.5 jer te je možda samo presekla klima po ovoj vrućini i šta dobiješ?

Link to comment

treba proveriti. moji prijatelji lekari su prekjuce dobili temperaturu, juce slikali pluca i odmah su upuceni u bolnicu, za sada da bi se pratile promene na plucima koje jos uvek nisu alarmantne, ali mogu postati.

mislim da su nalazi krvi i rendgen sad vazniji i od testa.

plus naravno bolovanje. nece ga svi dobiti samo na rec.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...