Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

39 minutes ago, Djuro said:

ni ukus, ni miris, evo vec 4 meseca od "ozdravljenja".

e pa ljudi, dokle?

 

edit: jel' ima jos neko sa slicnim problemom? ili bar da je cuo za nekoga?

Nedavno sam pročitala , čini mi se na Bljuc žena, ispovest doktorke iz Amerike, koja je fasovala koronu u prvom naletu, znači u martu prošle godine i još uvek ima problem sa čulom mirisa.  Uopšte ne može da jede neke namirnice, jer joj se gade, a nešto joj ima skroz imenjen ukus.

Link to comment
8 hours ago, Arkadija said:

Nedavno sam pročitala , čini mi se na Bljuc žena, ispovest doktorke iz Amerike, koja je fasovala koronu u prvom naletu, znači u martu prošle godine i još uvek ima problem sa čulom mirisa.  Uopšte ne može da jede neke namirnice, jer joj se gade, a nešto joj ima skroz imenjen ukus.

 

Bio je i poduzi clanak na BBC-ju pre koju nedelju - da i ovde ima dosta ljudi sa tim problemima.

Link to comment

Jedan moj poznanik, 40+ , prebolovao dosta lako u novembru. U decembru se čuli, kaže prehladio se, ima opet temperaturu, pao imunitet, proći će. Juče se čuli, kaže još se oporavlja.

Long covid :ph34r:

Link to comment

Da se prijavim u klub C19 pozitivnih, juče popodne temperatura danas se javio u ambulantu uradili mi antigen test i on odmah pokazao. Od simptoma imam povišenu temperaturu i jako sam umoran. 

Link to comment

Bili smo za praznike 2 dana u kontaktu (jako bliskom) sa osobom kojoj je juce konstatovan kovid. Klinac od juce blago kasljuca i boli ga glava, a od jutros ima povisenu temperaturu 37.5.  Zvao sam DZ, ali nema sanse da ih dobijem, pa me zanima dalja procedura. Ako nastavi temperatura da raste ... kovid odelenje njegovog doma zdravlja? izabrani lekar? Institut?

 

Link to comment

Moji (9 i 12god) i klinci poznanika i komsija koji su prelezali koronu su po pravilu imali jedan dan temperaturu i na tom se sve zavrsilo. Komsija, koji radi u nesto kao kovid ambulanta u Domu zdravlja, juce isto potvrdio da su djeca izgleda potpuno postedjena. Ne zelim, naravno, nista da sugerisem ni predlozim, samo prenosim iskustva koja sam skupio znimajuci se za to prethodnih dana, mozda je nekom potrebno da popusti (pre)velika zabrinutost. S druge strane, moze i da nagna da se potrazi strucna pomoc ukoliko simptomi traju duze.

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...