Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 minutes ago, Sammael said:

Ovi što sklanjaju kupus i papriku bi kod moje pokojne babe izgubili privilegiju da jedu bilo šta :D

 

Sve sam to cuo vise nego jednom, omiljena mi je kevina - pa sto ne kazes da ti izdinstam meso i pirinac, kretenu, umesto sto se zajebavam da zavijam listove.:D

 

Jednostavno ne podnosim kuvano povrce osim ako nije pasulj ili tako to. Za mene je kuvati povrce kao stavljati led u single malt, ubijes mu kuvanjem sve vazne sastojke. Than again, sveze povrce je majka.

Link to comment
20 minutes ago, Sammael said:

Ovi što sklanjaju kupus i papriku bi kod moje pokojne babe izgubili privilegiju da jedu bilo šta :D

sve je to sito, pa besno

:fantom:

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
53 minutes ago, nisam ja said:

ja ne jedem papriku iz punjene paprike 😀

 

al da neko odvaja kupus iz sarme, to još nisam čuo. 

 

Ja i dan danas cesce odvajam nego sto jedem s kupusom. Papriku odvajao do srednje skole

Link to comment

Ja sam mislio da sam ja jedini dovoljno razmazen da odvajam papriku i kupus.:rolleyes: Papriku do pre par godina nisam uopste jeo. Zato je moj macak, Sauron, obozavao istu, pa smo spajali lepo i korisno.:lolol:

Link to comment

+1
Odvajaju puke.gif
Inace[mention=1302]Milosh76[/mention] @kud u maglu Simoviću @Frank Pembleton nisam otisao na skijanje urekli ste me cek sam i cuku proverio kuca kao sat.
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk



  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...