Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

13 minutes ago, kipo said:

Ja sam u Bosni, nema kovid ambulanti. Porodicni doktor pregleda, posalje na pcr test, ako je pozitivan nista se ne mijenja, terapija niti bilo sta, oporavak kod kuce, pregled kod njega po potrebi. Sad sam ih zvao, kazu da su temperaturni talasi normalni i ako nema drugih pogorsanja da je sve ok. Svejedno sam insistirao na pregledu, pa cu sutra kod njih. 

 

Setio sam se kad je vec bilo kasno. U svakom slucaju, dobro si postupio sto si insistrirao na pregledu

Edited by Milosh76
Link to comment
26 minutes ago, kipo said:

Ja sam u Bosni, nema kovid ambulanti. Porodicni doktor pregleda, posalje na pcr test, ako je pozitivan nista se ne mijenja, terapija niti bilo sta, oporavak kod kuce, pregled kod njega po potrebi. Sad sam ih zvao, kazu da su temperaturni talasi normalni i ako nema drugih pogorsanja da je sve ok. Svejedno sam insistirao na pregledu, pa cu sutra kod njih. 

 

Tako i meni sad rekose. Aspirin su mi rekli zbog korone nesto, ali sad kazu da slobodno mijesam - paracetamol, ibuprofen.. Uglavnom, ne bi trebalo vise od 3-4 ova aspirina dnevno da se unose.

proveri indikatore zgrusavanja krvi i nabavi oksimetar ako mozes. 

ako si u nedoumici pogledaj preporuke CDC.

Edited by precog
Link to comment

Ja i dalje nemam temp....a nisam je ni imao,grlo prestalo da me boli,glavobolja prestala.Od "simptoma" sam izgubio miris i ukus,nos mi je zapušen i povremeno curi,zakašljem se jednom u par sati na dve sekunde i deluje mi da se umorim odmah od jednog penja ja i spuštanja stepenicama.

Od terapije hemomicin i aspirin i vitamini.Pluća bila čista,krv ok,uvećani mi monociti i d dimer,blago,crp u granicama.Ovaj oksimetar bio odličan na pregledu.

Sutra kontrola.

Najviše sam se smorio zbog vakcine i dalje ne verujem koji sam baksuz.:isuse:

  • +1 4
Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

jel se dobija druga doza ako prelezis u medjuvremenu?

 

Rekao dr Kon negde, mesec dana pauze ako se dobije kovid izmedju 2 vakcine.

 

A sa druge strane, Dr Kon je poznati patoloski lazov koji i kad kaze "dobar dan" treba da proveris da li ima malj u ruci kojim ce da te tresne po glavi jer je sociopata

Link to comment

nama su ovde u uk objasnili da vakcina bolje deluje ako je duzi razmak izmedju dve doze a jos bolje ako druga nije puna nego pola doze.

 

kazu, dva tri meseca izmedju doza super radi posao. jos kazu nisu za to znali niti ocekivali. iznenadilo ih onoliko kad je kasnila revakcinacija negde iz nekih razloga pa se ispostavilo da je super i obradovali se do balcaka. jer su ionako vec odlucili da vakcinisu sve prvom dozom pa da revakcinisu kad to obave da bi narod imao bar neku zastitu pa im ovo novo otkrice leglo ko budali samar.

 

a opet nesto ne videh da se taj njihov srecni eksperiment primio igde drugde na planeti a valjda bi svi jedva docekali. svima ide u prilog.

 

i sad ja ne znam sta da mislim.

 

al na srecu odavno sam odlucio da ne mislim. nek misle oni koji o tome znaju. samo stidljivo primecujem.

 

stagod. nek cipuju pa da odahnem.

  • +1 4
Link to comment
4 hours ago, adam said:

nama su ovde u uk objasnili da vakcina bolje deluje ako je duzi razmak izmedju dve doze a jos bolje ako druga nije puna nego pola doze.

 

kazu, dva tri meseca izmedju doza super radi posao. jos kazu nisu za to znali niti ocekivali. iznenadilo ih onoliko kad je kasnila revakcinacija negde iz nekih razloga pa se ispostavilo da je super i obradovali se do balcaka. jer su ionako vec odlucili da vakcinisu sve prvom dozom pa da revakcinisu kad to obave da bi narod imao bar neku zastitu pa im ovo novo otkrice leglo ko budali samar.

 

a opet nesto ne videh da se taj njihov srecni eksperiment primio igde drugde na planeti a valjda bi svi jedva docekali. svima ide u prilog.

 

i sad ja ne znam sta da mislim.

 

al na srecu odavno sam odlucio da ne mislim. nek misle oni koji o tome znaju. samo stidljivo primecujem.

 

stagod. nek cipuju pa da odahnem.

to je fino ako se ne porazboljeva narod od novijeh sojeva izmedju dve vakcine, znachi borbena gotovos mora da je na 1 nivou josh mesecima. a narod strpljiv ko srednja vrticka grupa :isuse:

Edited by gospa buba
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...