Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ima i trijažna ambulanta na Starom Sajmištu, napisala sam juče 10 puta bar. Nema gužve i uz njihov papiri se ide pravo u lab u medicini rada, ne čeka se sa 150 ljudi. 
A ko je tebe poslao u trijažnu? Ovi iz doma zdravlja?

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Uspeo se testirati, al se rez. ceka 7+ dana. Kucna Izolacija, pluca OK na slusanje, temperatura stalno oko 38 ali nalaz krvi malo brine, tj parametar limfocita, u leukocitarnoj formuli zastupljen sa svega 12%. Koliko vidim to nije dobro u prognozi borbe s koronom. 

Link to comment

Pluća i krvna slika sasvim dobri. Test za neki dan stiže. Temperatura danas između 37 i 37 sa 5. Jedino što su leukociti 4,4, da kažem na donjoj granici. To jedino ukazuje na virus. Ništa drugo ne ukazuje na virus ili bakteriju.

Link to comment
29 minutes ago, beyoncé said:

dillinger, s obzirom da imaš limfopeniju (smanjen % limfocita), možda ne bi bilo loše da uradiš ove parametre koje sam navela gore, makar LDH, feritin i CRP. njihovo povećanje može biti prediktivno za razvoj ozbiljnijih oblika bolesti.

 

 

Hvala, crp vec izvadjen, vrednosti 6,1.

Link to comment
2 hours ago, Jozef K. said:

Pluća i krvna slika sasvim dobri. Test za neki dan stiže. Temperatura danas između 37 i 37 sa 5. Jedino što su leukociti 4,4, da kažem na donjoj granici. To jedino ukazuje na virus. Ništa drugo ne ukazuje na virus ili bakteriju.

 

Meni su nevezano za kovid nego inače doktori rekli da temperatura do 37.5 nije povišena.

Link to comment

Ja danas ceo dan bez temp i evo sad uvece 37.3 :frust: bio do covid ambulante u nasem malom mistu i doktor me poslusao, pogledao grlo, izmerio pritisak i rekao nemas ti koronu pij antibiotike jos 3 dana i to ti je to.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 7
Link to comment
4 minutes ago, Moća said:

Ja danas ceo dan bez temp i evo sad uvece 37.3 :frust: bio do covid ambulante u nasem malom mistu i doktor me poslusao, pogledao grlo, izmerio pritisak i rekao nemas ti koronu pij antibiotike jos 3 dana i to ti je to.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

ima li guzve u ambulanti?

Link to comment
21 minutes ago, trustno1 said:

 

Meni su nevezano za kovid nego inače doktori rekli da temperatura do 37.5 nije povišena.

Naravno da je sve preko 37 povišena. A inače mi je prethodnih dana išla do 38,3

4 minutes ago, Moća said:

Ja danas ceo dan bez temp i evo sad uvece 37.3 :frust: bio do covid ambulante u nasem malom mistu i doktor me poslusao, pogledao grlo, izmerio pritisak i rekao nemas ti koronu pij antibiotike jos 3 dana i to ti je to.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

A šta onda muči sve nas? I u istom trenutku? Sa ovim sličnim simptomima mnogo je njih pozitivno na testu.

Link to comment

Jebes mu mater ako znam. Ili je neki novi grip ili nas salju kuci bez testova koje nemaju i nadaju se najboljem. Znam bas dosta ljudi u okruzenju koji su bolesni a nikad ih nije bilo ovoliko leti.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...