Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Cela se vadi. Nekada davno se seklo, vadilo kamenje pa šilo... onda su u nekom trenutku provalili da se bez žučne kese može.

Meni su rekli da izbegavam velike masne obroke, jaja, što sam i radila,... jedno mesec dana, dok nisam zaboravila na to. I ne osećam nikakve tegobe kada se prejedem maskotine.

Link to comment
3 hours ago, Milosh76 said:

Izvinjavam se gospodinu Koroni, ispalo je da imam kamen u zuci velicine 13mm koji se "naljutio" jer sam jeo masni cizkejk.

Jedina veza sa koronom je 2 meseca konstantnog uzimanja vitamina C, koji moram piti uz Nolpazu, antibiotika I svih drugih cudesa.

 

 

nemoj da se uplašiš ako bukvalno počneš da bleštiš od žutila. moj ćale imao takav napad letos, čovek - nekoliko dana posle - bio boje tamnijeg limuna.:D

Edited by koksy
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Privatno ili drzavno? Koliko para?

Državno, ujutru operisan sutra ujutru kući.

38 minutes ago, Tihajeza said:

Cela se vadi. Nekada davno se seklo, vadilo kamenje pa šilo... onda su u nekom trenutku provalili da se bez žučne kese može.

Meni su rekli da izbegavam velike masne obroke, jaja, što sam i radila,... jedno mesec dana, dok nisam zaboravila na to. I ne osećam nikakve tegobe kada se prejedem maskotine.

Isto. Jedina nuspojava kod neke hrane nagla dijareja tako se pazim šta jedem u gostima :lolol:

Link to comment

21 god već živim bez žučne kese, u SAD mi izvadili. Pitao me hirurg da li da vadi ili da razbijaju kamenje ali može da se vrati, ja rekoh... vadi majstore.

 

Masna hrana je problem, i naravno varenje nikad više nije isto osim ako ne jedem isključivo proteine i žitarice bez imalo voća i povrća.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam operisala u KCS 2009. godine bez ijednog jedinog dinara da sam dala bilo kome, niti mi je iko tražio novac. Samo sa zdravstvenom knjižicom, laparoskopski, dr Kerkez i dr Ražnatović (izgleda da je sad u Norveškoj:sad:), kao da sam bila u Holivudu. I sa kojom su lakoćom radili. To moram uvek da naglasim. Imali smo i nove madrace, uvek se setim da kad bih imala nekakav novac viška, donirala bih za bolničke madrace.

Edited by halloween
  • +1 1
Link to comment

Naravno da se to radi u državnim ustanovama, no sada je "sprega" toga da su neke COVID, a neke izašle iz tog režima ali sad imaju "zaostatak".
Pa nije baš svakome da čeka napad pa da ga rade po hitnom postupku...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
14 minutes ago, mammy two shoes said:

moram da vodim računa šta jedem. 

 

Osim masnog, gaziranog, prezacinjenog, alkohola, kafe... sta jos izbegavas?

 

Info iz KCS, rade samo hitne operacije, a ostalima daju dijetu i eventualno antibiotik ako treba... isto je i na VMA, ostali su kovid...

Link to comment
1 minute ago, Milosh76 said:

 

Osim masnog, gaziranog, prezacinjenog, alkohola, kafe... sta jos izbegavas?

 

Info iz KCS, rade samo hitne operacije, a ostalima daju dijetu i eventualno antibiotik ako treba... isto je i na VMA, ostali su kovid...

Izbegavam sveže jabuke, kruške, paprike. Pasulj, grašak i boraniju minimalne porcije. 

  • Hvala 1
Link to comment

Keva mi je ipak pozitivna. Sad mi kaže.

 

Juče (beše?) primila vakcinu, pregledali je, sve OK iako se zalila da je grebucka grlo. Danas i juce glavobolja, grlo, malaksalost, otpisivali smo na vakcinu ali ipak otisla na pregled - kazu pozitivna.

 

Sutra rezultati krvi i vrv. snimanje pluca. Kaze da joj je mesto gde je primila vakcinu pomodrelo.

 

O jbt

 

 

Edited by Caligula
  • Tužno 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...