Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Preminuo mi je ujka.Nije otišao na vreme kod doktora,kašljao je i teško disao dvadesetak dana,olako je shvatio išao na posao,po kafanama,pio kući neke tabletice ,kao nije to ništa,celo njegovo društvo mislilo da je sve ovo zezanje i sada  su svi 

sa simptomima.Kada nije mogao više,neki mi kažu da je kašljao krv,odmah je hospitalizovan,zavezali ga za krevet dali kiseonik i šanse 50/50.Posle par dana popravilo se stanje,možda ga i puste,ali preko noći tromboza,infarkt jedan drugi treći nekoliko dana je bio na aparatima za održavanje života i to je to.

Ne živimo blizu pa nismo znali šta se sa njim dešava i kada je završio u bolnici ,dobijali smo minimum nekih informacija uglavnom ljudi sa strane,u bolnici nismo znali nikog,niti  kakvu terapiju prima,dal može da nešto da se uradi u kakvim je uslovima,telefon za informacije ne postoji,totalni haos.Sutra ga čeka limeni sanduk i verovatno samo bivša žena i bivša deca na sahrani,ako se i oni nateraju

 

Inače u okolini Despotovca pomor u nekim selima po nekoliko sahrana dnevno.

Al bogami dok se slavilo slavilo se.

Jedna moja rođaka,pre mesec ipo dana,pravila ćerci 18. sa nekih stotinak gostiju.Da sve bude lepše ona radi u staračkom domu koji je skoro u sklopu bolnice i među zvanicama je bilo puno njenih kolega,srećom neki su i odbili poziv,

i sada su slavljenici pozitivni.nije zbog rođendana ali nemarnost je očigledna

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
On 21.12.2020. at 19:50, Skyhighatrist said:

Nema simptome nikakve, uradila test zbog posla (radila i pred polazak, bila negativna), al' tamo je raspašoj u smislu mera, ni maske se ne nose, a kamoli nešto drugo.

U petak imali neku zajedničku večeru, predproslava Božića sa đuskanjem i pevanjem...

 

Videćemo kako ide, sad svako u svoj ćošak i Netflix i bleja do daljnjeg.

A je li moguce da su toliki debili?

Link to comment

U nacelu, vecina homosapiensa jesu takvi debili, samo, neko ima mere, sistem, ili drzavu d aih preventivno stiti, pa prolaze nesto bolje..a Svedska je od pocetka u fazonu, radite  sta vam je volja..do juce maske nisu vazile kod njih

Edited by Misko
Link to comment
9 minutes ago, kipo said:

@Fakundo Sava Moje saučešće. Zanima me kojih godina je bio ujak?

64 godine bez hroničnih bolesti pre mesec dana išli u šumu da spremamo drva.

Ne znam da li je imao upalu pluća i kašalj pa posle dobio koronu koja je tu našla pogodno stanište  ili je prvo dobio koronu pa je sve bilo posledica toga 

 

Jutros iz susednog sela preminula žena u četrdesetim, zarazila se u bolnici dok je tamo ležala zbog nečeg laškeg 

Link to comment

Poznanik iz susednog grada, 50 god, nije bio bolestan od neceg drugog, nije odugovlacio,al upala pluca, pa zaglavio respirator..

pre 3 nedelje zdrav, prav, jutros umro :(

 

Link to comment

strašno je to što se dešava i što je sve tako nepredvidivo

jedan bivši radni kolega moga supruga, ali stariji od njega, bolesniji da ne pričam koliko, ima 20 godina kako je operisao srčane zaliske, dijabetičar već mnodo godina, svaki čas da umre, ne bih se iznenadila, a čovek (nakon što mu se kćerka zarazila) otkrije da je prebolovao coronu asimptomatski 

 

 

Link to comment

pre 20 dana moja studentica "malo se prehladila";  slinavljenje, malo "pokočen vrat"  jedan dan glavobolja (popeglano analgeticima), bez povišene tt; treći-četvrti dan miris totalno aut, ukus - delimično, ostalo okej; peti dan serološki test negativan; od desetog dana polako se vraćaju miris i okus; osamnaesti dan Igg antitela +. 

pile tatino.:dry:

Link to comment
3 minutes ago, koksy said:

pre 20 dana moja studentica "malo se prehladila";  slinavljenje, malo "pokočen vrat"  jedan dan glavobolja (popeglano analgeticima), bez povišene tt; treći-četvrti dan miris totalno aut, ukus - delimično, ostalo okej; peti dan serološki test negativan; od desetog dana polako se vraćaju miris i okus; osamnaesti dan Igg antitela +. 

pile tatino.:dry:

ti si tata :hihi:

 

ove moje zene drugarice izgiboshe sa negativnim testovima i obostranim upalama tipa peti dan :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...