Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Upravo sam se vratio sa testiranja, PCR test.

Grlo me malo uhvatilo prije tri dana (bez temperature) pa mi doktor dao uput za test (i zeni).

Rezultati stizu sledeci ponedeljak. 

 

Edited by borris_
Link to comment

Ja sam danas završio sa trodnevnom terapijom lekovima uz infuziju. Juče sam imao temeratutru od 37 do 38 ali mi nisu davali paracetamol. Od jutros temperatura 36.5 konstantno i radili su mi rendgen pluća i sad mi javili da je sve ok. Analize krvi pokazuju da mi se trombociti popravljaju, bilirubin isto jer sam juče bio malo žut.  Mislim sve ide u dobrom pravcu a to su rezultati 2 dana terapije tako da će mi sutra reći da li sam se potpuno oporavio. Rezultati za covid još uvek nisu stigli, možda će danas popodne. 

Inače je stigao pacijent na infektivnu sa potvrđenom malarijom i koronom, doputovao čovek iz Angole.

  • +1 2
Link to comment

Nadamo se da nisi i ti taj 2in1 profil.

 

Zaboravih juče jedan detalj da vam napišem. Nakon što me iz doma zdravlja oterali ko gubavca, objašnjava mi kerber-sestra kako da stignem do ambulante na Starom Sajmištu: "uđete ovde u 83-jku i idete..." 

Kažem kolima sam, e dobro super. 

 

Dakle, ako ste potencijalno zaraženi koronom ne možete u dom zdravlja (gde se ljudi leče, jelte) ali zato u gradski prevoz izvolte u salonyyyyy :lolol:

 

Link to comment

@steins da te još malo zloupotrebim. Ovaj bol u grlu. Koliko je karakteristično za kovid? Počinjem da razmišljam da nije neka bakterijska upala grla? Hemomicin da li pomaže i za te stvari ili ne? Kada prođe hemomicin da li da pređem na pancef?

Link to comment
[mention=2845]steins[/mention] da te još malo zloupotrebim. Ovaj bol u grlu. Koliko je karakteristično za kovid? Počinjem da razmišljam da nije neka bakterijska upala grla? Hemomicin da li pomaže i za te stvari ili ne? Kada prođe hemomicin da li da pređem na pancef?
Nije. Jesi oi radio krvnu sliku

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
Prkjuce imao 36,9 danas 37,2, mada pre 20 minuta dosao sa vrucincine. Sem toga nikakve simptome. Da se brinem? 

Ne

Ne umem multiqvot na telefonu :(

 

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

 

 

 

Link to comment
9 minutes ago, steins said:

Nije. Jesi oi radio krvnu sliku

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 

Nisam još uvek. Mogao bih da pozovem neku labaratoriju da mi uradi kod kuće.

Link to comment
26 minutes ago, precog said:

na ovo mislis?

 

 

ne, baš na h1n1

 

srđan dragojević je na tw pisao da mu je neki rođak uradio test sa blagim simptomima covida, i da su mu rekli da ima h1n1

 

tzv sezonski grip

Link to comment
28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne, baš na h1n1

 

srđan dragojević je na tw pisao da mu je neki rođak uradio test sa blagim simptomima covida, i da su mu rekli da ima h1n1

 

tzv sezonski grip

 

otherwise known as swine flu

 

 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...