Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ja sam za rucak pojeo 4(CETIRI) cevapa iz Maksija. To su oni preslani mali cevapi, relativno gadnog ukusa, ali morao sam da me zelja mine.
Juce sam pojeo 2/3 sarajevske pite, one dugacke I bilo mi dosta. Inace 2 hrono parceta sa puterom I nekim pilecim ili curecim grudima mi je mera za dorucak I veceru.

I uopste mi ne smeta sto manje jedem, naprotiv.

Kokakolu I gazirano sam izbacio, samo oko 2l vode I limunada.

  • +1 1
Link to comment

Moj ujak od 94 godine je fasovao koronu , malopre stigao i pozitivan test. A kako, pa tako što se bez prestanka družio sa prvim komšijama  od 80g  koji su se prvo razboleli a njih je posetila unuka sa mužem, imali su neke blage simptome i pravili  se ludi i prvo su svoje ugrozili.  Ujak je inače dobrog zdravlja i vitalan i psihički i fiziči. živeo sam , brat i snaha su se vrlo trudili i unuci da ga pomažu al ne ugroze jer je  snaha med sestra.  Ima od srede temperaturu koja je jutros spala, kašalj, zanemoćalost . problem je što je sad u kući kod sina i snahe, i sin ima 70 godina i u drugoj  kući u dvorištu neguju snahine stare i bolesne  roditelje. Dakle , katastrofa u najavi. Ako se svi oni iz ovoga izvuku neoštećeni mnogo i živi  biće čudo . E da, najmladji unuk je prekjuče išao da mu meri temperaturu:isuse:ne veruje u koronu , ne vodi računa niočemu a ima zdravstveni problem koji iziskuje da duplo vodi računa :frust:

Link to comment

Nema simptome nikakve, uradila test zbog posla (radila i pred polazak, bila negativna), al' tamo je raspašoj u smislu mera, ni maske se ne nose, a kamoli nešto drugo.

U petak imali neku zajedničku večeru, predproslava Božića sa đuskanjem i pevanjem...

 

Videćemo kako ide, sad svako u svoj ćošak i Netflix i bleja do daljnjeg.

  • +1 1
Link to comment
On 21.12.2020. at 10:50, Skyhighatrist said:

Nema simptome nikakve, uradila test zbog posla (radila i pred polazak, bila negativna), al' tamo je raspašoj u smislu mera, ni maske se ne nose, a kamoli nešto drugo.

U petak imali neku zajedničku večeru, predproslava Božića sa đuskanjem i pevanjem...

 

Videćemo kako ide, sad svako u svoj ćošak i Netflix i bleja do daljnjeg.

Mislim da vam je kupatilo/wc najopasnija zona ako nemate dva komada. Samo sa maskama u klonju. I mozda da napravite vecu vlagu u stanu generalno.

https://www.hsph.harvard.edu/news/hsph-in-the-news/op-ed-humidity-can-aid-in-the-fight-against-covid-19/

 

  • +1 1
Link to comment
On 21.12.2020. at 19:50, Skyhighatrist said:

ni maske se ne nose, a kamoli nešto drugo.

U petak imali neku zajedničku večeru, predproslava Božića sa đuskanjem i pevanjem...

Stvarno treba onaj smajli što se krsti... 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...