Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Igg su ti antitela koja se bore protiv virusa, kao neki vid imuniteta, za njih vazi ono dq nekome nestanu posle 3

meseca pa je nejasno jesu li jos uvek imuni na virus.

Igm ti pokazuju da je u toku ili vrlo skoro bio upalni proces u organizmu.

  • +1 1
Link to comment

nisam bolesna, ali računam da je ova tema najprikladnije

 

elem, čula sa sa rođakom juče (kojeg nisam čula odavno), lež bolestan on i sin, kćerka i žena dobro, nastoje da tako i ostane, jer žena ima neki problematičan pritisak

on je dobro, samo ga ubijaju leđa i to ga boli samo dok leži, tako da ne može da spava bez tableta protiv bolova

 

ali, on mi priča za svog kuma (60 godina, dakle moji ispisnici, mlađi svet :D), pre nekog vremena se vratio iz mrtvih, posle mesec dana na respiratoru :ph34r:

izašao iz bolnice u invalidskim kolicima, sad uči ponovo da hoda

dobro mu ide, uspeo sam juče po prvi put do toaleta i do prozora

 

ed.

i da, kum bez bilo kakvih pratećih bolesti

Edited by dùda
Link to comment
18 minutes ago, dùda said:

nisam bolesna, ali računam da je ova tema najprikladnije

 

elem, čula sa sa rođakom juče (kojeg nisam čula odavno), lež bolestan on i sin, kćerka i žena dobro, nastoje da tako i ostane, jer žena ima neki problematičan pritisak

on je dobro, samo ga ubijaju leđa i to ga boli samo dok leži, tako da ne može da spava bez tableta protiv bolova

 

ali, on mi priča za svog kuma (60 godina, dakle moji ispisnici, mlađi svet :D), pre nekog vremena se vratio iz mrtvih, posle mesec dana na respiratoru :ph34r:

izašao iz bolnice u invalidskim kolicima, sad uči ponovo da hoda

dobro mu ide, uspeo sam juče po prvi put do toaleta i do prozora

 

ed.

i da, kum bez bilo kakvih pratećih bolesti

 

dalji rodjak u banja luci ... prvo ekstra kritican, pa prezivio to ... sad, ne moze na noge da stane

kaze mi majka da ima svakodnevnu negu (moze da si priusti posto ima austrijsku penziju), ali ne moze na noge da stane evo vec nekoliko nedelja

bas cu da pitam kada se sledeci put cujem da li ima promena

Link to comment

Ja posle kovida nisam mogao da okusim gazirano neko vreme. Krenuo sam prvo bio sa rakijom protiv zgrušavanja, pa sam polako uključio i pivo. Ali stvarno, bez zezanja nisam mogao sigurno par nedelja ni posle kovida da okusim gazirano. 

Link to comment

Ja samo dva dana nisam mogao nista osim caja i nekog keksa, a i to na silu. Posle se tezina vratila na svoje mesto (na zalost), mada su malaksalost i vrtoglavica nervirale dosta dugo.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

zasto? ja sam imao mucnine dva dana, nisam nista mogao da jedem osim voca, i u tim trenucima koka kola mi je bas dobro dosla.

Sve drugo sam mogao hvala bogu, ali valjda zbog grla nisam mogao gazirano. Čak ni pivo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...