Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

12 minutes ago, Caligula said:

 

Ja se testirao na AIDS kada sam usao u ovu aktuelnu veyu pre 20+ godina :isuse: pre toga kao mladjani student isao da mi snmaju mladez na vratu koji je krenuo da kancerise, kaze doktorka "za vasu bolest ni becka medicina nema leka" ja se sledio, ona me smiruje, "ovo je obicna bubuljica, vi bolujete od hipohondrije"... nije pomoglo, pre par godina isao da mi dermatolog gleda neki mladez na ledjima, opet naravno tjorak.

 

Sada sam hipohondriju (anksioznost zapravo) prebacio sa sebe na dete, sada oko nje svako malo tripujem. Bukvalno sam pred odlukom da zatrazim pomoc, samo ne znam gde i odakle da platim.

Ja sam letos otrcala s plaze jer sam videla neku novu tacku na nozi

Dijagnoza "nihil"🤣 meaning "nista", bio neki kapilar valjda

A strah od hiva mi se povampirivao kad god imam neku krizu, veci problem, pa sam radila test opet i jan2015, nakon visemesecne agonije,cisto da zavrsim s tim jer sam sigurno + i da kao renem s terapijom

A pre tog zbog straha od rezultata nisam proveravala krvnu sliku 8 god

Kad mi sve ide glatko sama vidim da su mi reakcije i strahovi bili neracionalni i smesno mi, al kad upadnem u bulu..

Sad sam ipak trajno u fazi da i ako posumnjam odem na pregled, ne mucim se dugo strahovima i sumnjama

Nznm ako nadjes resenje javi..

 

 

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, InvisibleLight said:

 

Nznm ako nadjes resenje javi..

 

 

Nema resenja, isti su nam simptomi ali su okidaci potpuno razliciti - ja hipohondrisem iskljucivo kada mi dobro krene u zivotu. Moj mi demon odma kaze "e neš' se radovat vala" i odma se pojavi neki rak pankreasa ili želuca-mozga, simtpomi leukemije su tu, i qratz, nema mi radosti.

 

Rak pankreasa bio pre oko godinu dana, taman legle odlične pare na račun, kada sam osetio nagli pad secera posle obilne pljeske. Pojeo ceo plazma keks i po litra koka kole, i dalje se tresem bez shugera. Naravno odma izguglam simptome, rak pankreasa, uznapredovali. Nekoliko dana me držalo, gledam ženu i dete i ćutke se opraštam od njih.

 

Onda me smlati neko spoljnje sranje i ja odjednom prezdravim, od hipohondrije ni traga.

 

sori na oftopiku

Edited by Caligula
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

ne možete to popraviti. takva vam je biohemija. 

 

e sad svaki put kad budete nešto vantazirali, a vi se lepo setite ove dijagnoze i biće vam smešno, te će dopamin da popravi biohemiju. 

 

tako da, rešio sam vam to. žiro račun na pm. 

:nobles:

  • +1 1
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

Mora li se i ova tema razvodniti na neke nebuloze, a bukvalno postoji tema o psihičkim posledicama pandemije. Hajde da ovde pišu ljudi koji su ekšli zaraženi kovidom, i da čujemo koji pametan savet/iskustvo iz prve ruke, ako je moguće.

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

 

Ja se testirao na AIDS kada sam pre nego sto sam usao u ovu aktuelnu vezu pre 20+ godina :isuse: pre toga kao mladjani student isao da mi snimaju mladez na vratu koji je krenuo da kancerise, kaze doktorka "za vasu bolest ni becka medicina nema leka" ja se sledio, ona me smiruje, "ovo je obicna bubuljica, vi bolujete od hipohondrije"... nije pomoglo, pre par godina isao da mi dermatolog gleda neki mladez na ledjima, opet naravno tjorak.

 

Sada sam hipohondriju (anksioznost zapravo) prebacio sa sebe na dete, sada oko nje svako malo tripujem. Bukvalno sam pred odlukom da zatrazim pomoc, samo ne znam gde i odakle da platim.

Ma sve je to super, nego ovde ga pretera sa uteeivanjem discipline i kritikom normalnog sveta oko korone.

Link to comment
11 minutes ago, Milosh76 said:

Da li ste nekad culi kako zvuci ranjeni grizli? E tako lik prekoputa mene hrce.

Inace hrana je dobra, danas bio prebranac sa kobajom I kupusom za rucak, a za veceru spageti sa mesom

najiskrenije sažaljevam :D mene bi noć pored takvog nekog dokusurila, korona mi uopšte ne bi trebala . Podsetilo me to na 2 noći u kampu u Biogradu na moru davnih godina, prečučala sam  čekajući da svane od testerisanja u šatoru pored mog. A trebalo mi da sam naspavana pred neko jedrenje i sredjivanje. Imaš li načina da začepiš ičim uši i spavaš , da ti neko za sutra donese one silikonske čepove iz Lilija .

Link to comment
18 minutes ago, Milosh76 said:

Da li ste nekad culi kako zvuci ranjeni grizli? E tako lik prekoputa mene hrce.

Inace hrana je dobra, danas bio prebranac sa kobajom I kupusom za rucak, a za veceru spageti sa mesom

 

Svašta, ovo su novi momenti.

 

edit: nek' ti neko nekako doturi čepiće za uši, ili dobre sluške.

Edited by Anonymous
Link to comment
1 hour ago, ljuttko said:

najiskrenije sažaljevam :D mene bi noć pored takvog nekog dokusurila, korona mi uopšte ne bi trebala . Podsetilo me to na 2 noći u kampu u Biogradu na moru davnih godina, prečučala sam  čekajući da svane od testerisanja u šatoru pored mog. A trebalo mi da sam naspavana pred neko jedrenje i sredjivanje. Imaš li načina da začepiš ičim uši i spavaš , da ti neko za sutra donese one silikonske čepove iz Lilija .

Donela meni sestra te čepove jer je i moja cimerka hrkala kao nilski konj, ništa ne rade, samo te stra' da će da se zaglave u uhu i uđu u mozak. 

A stvarno ne mogu da spavam kad neko hrče, mizofonija višeg stepena, jbg. 

 

@Milosh76

Šta ti daju, Longacef ili Levoxu? Uzimaš probiotik? 

  • +1 1
Link to comment

Ne umem ja sa cepicims da funkcionisem, veci mi je problem sto ne mogu da se namestim kako treba. Pazim na braunilu, pa da namestim ledja, pa ne mogu sa strane kako ja hocu...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...