Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

5 hours ago, desboj said:

I nas bacilo sa 6 na 12 sati smene. Dajem do ponedeljka fore da se vratimo na 24h dežurstva.

Ne postoji višak prostora, nema rupe, sve je popunjeno nečim. Izliv nije u plućima nego u plućnoj maramici i nije znak korone.

 

I da se nadovežem na ovo - može da bude i fibrozno tkivo - nešto slično ožiljku, čim je srce povučeno, onda sigurno postoji neka adhezija koja ga vuče

Link to comment
7 hours ago, Lezilebovich said:

Mozda bi bilo dobro da samo steins i forumasi sa koronom pišu na ovoj temi, a da ostali daju podršku i ne zagusuju temu laickim savetima... 

 

Saglasni. Prebacili smo neke postove na druge teme. Ovde dajemo prioritet našim hrabrim koleginicama i kolegama koji se rvaju sa dušmaninom.

Link to comment

Jutarnji izvestaj iz vizite: temperatura mi seta od 37.5 do 38.1, culo mirisa i ukusa su tu. Ni glo me vise ne boli niti mi je zapusen nos.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment



Jutarnji izvestaj iz vizite: temperatura mi seta od 37.5 do 38.1, culo mirisa i ukusa su tu. Ni glo me vise ne boli niti mi je zapusen nos.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk




Cera, zena?

Drugi simptomi? Imate li dijareju, kazu jos jedan cest simptom kod ovog virusa? Malaksalost, bolovi u misicima?

Dovoljno sto na ovu vrucinstinu imate visoke T, a gde je ostalo-.-
Link to comment

Ma salim se tek sam kad sam okacio post shvatio da ce ljudi ozbiljno shvatiti. U izolaciji sam u babinom i dedinom stanu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment

 

 

 

 

Cera, zena?

 

Drugi simptomi? Imate li dijareju, kazu jos jedan cest simptom kod ovog virusa? Malaksalost, bolovi u misicima?

 

Dovoljno sto na ovu vrucinstinu imate visoke T, a gde je ostalo-.-

Cera mi je imala zapusen nos od nedelje ali nista temp. Zena nista.

Nemam dijareju nemam bukvalno nijedan simptom sem temp. Bole me ledja dole a to je pretpostavljam od lezanja.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, desboj said:

Rad oko srca u BG rade Dedinje i klinički. VMA se pravi mrtav, svi ostali se vraćaju u kovid sistem, plus Bežanija.

da ne znaš ko radi PTBD u Beogradu trenutno. 

Imam kritičnog pacijenta a ne mogu da stignem da ga radim pa moram da ga šaljem negde

Link to comment
1 hour ago, steins said:

da ne znaš ko radi PTBD u Beogradu trenutno. 

Ne znam ko radi ali znam koga da pitam. Sutra je šef na poslu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...