Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Meni je isto tako seroloski bio negativan, krvna slika odlična, stetoskop ništa nije odavao, ali mi je saturacija bila 94, zbog toga su me i poslali na rendgen koji je pokazao senku, za koju su oni rekli da je upala pluća, ili kao neki bronhitis. Nadam se da kod tebe nije tako, ma nije sigurno [emoji4]

 
Jači si od Čede![emoji106]
To svakako [emoji41]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, steins said:

Uopšte nisam registrovao, preumoran sam - radim 18sati pa 18 sati odmaram pa u krug, ne vidim belu mačku. 

 

Zezam se. Izdrzi i ti, vama je najgore, pa da zavlacimo noge pod astal i probamo tu tvoju domacu. Ponecu i mog belog macora da izmerim koliko si umoran.:D

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, steins said:

A temperatura? Krvna slika? 

Zamoli da ti urade i saturaciju

Zanimljivo je da mi ovde na Bežaniji izmerili 36,2 temp. Saturacija 96, ali sam sad uzrujana. 

Taj izliv izgleda ispunjava višak prostora koji imam zbog manjeg desnog plućnog krila. Imam snimak na cd ali sad nemam uslova da ti šaljem, kao što rekoh sedim u žbunju ispred kbc BK i čekam da me prozovu. Dr na sajmištu mi je dao antibiotik za svaki slučaj na knjižicu tako da pravo odavde idem u apoteku i krećem da se rokam. 

Borba! 

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

Zezam se. Izdrzi i ti, vama je najgore, pa da zavlacimo noge pod astal i probamo tu tvoju domacu. Ponecu i mog belog macora da izmerim koliko si umoran.:D

 

Ma nije bre nama najgore, ovo je naš posao. Samo me ubija umor i taj neki tupav osećaj da koliko god da biješ nekim čekićem u zid, on ne pada. 

Samo kad bi imao vremena malo da uzmem vazduh - ne bi imao problem. 

Čak me i jebena AKS zajebava i ne isporučuje knjige iz Lagune već dva dana :angry:

Onaj sistem sa turnusima i vanrednim stanjem koji je bio u prvom talasu je bio savršen - bez obzira na posao bilo je nekako mirnije, imao sam vremena da dišem - čak sam prvi put u 5 godina odigrao naljuti se čoveče sa klincima. Sad je potpuni haos. Ništa mi nije jasno, kao da su svi postali 50% gluplji u poslednje dve nedelje

 

  • +1 6
Link to comment
4 minutes ago, Valkyrie said:

Zanimljivo je da mi ovde na Bežaniji izmerili 36,2 temp. Saturacija 96, ali sam sad uzrujana. 

Taj izliv izgleda ispunjava višak prostora koji imam zbog manjeg desnog plućnog krila. Imam snimak na cd ali sad nemam uslova da ti šaljem, kao što rekoh sedim u žbunju ispred kbc BK i čekam da me prozovu. Dr na sajmištu mi je dao antibiotik za svaki slučaj na knjižicu tako da pravo odavde idem u apoteku i krećem da se rokam. 

Borba! 

Čekaj a odakle ti manje desno plućno krilo? 

Daj mi šutni taj snimak ako budeš mogla kasnije, živ se pojedoh da vidim 

36 sa 2 i 96% nam se svidja, to nam je super :D

Bez maske ne ulazi tamo! Mada ne znam ni što će da te gledaju koj vrag ako je tako ko što kažeš. 

Cepaj antibiotik obavezno.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, steins said:

 

Ma nije bre nama najgore, ovo je naš posao. Samo me ubija umor i taj neki tupav osećaj da koliko god da biješ nekim čekićem u zid, on ne pada. 

Samo kad bi imao vremena malo da uzmem vazduh - ne bi imao problem. 

Čak me i jebena AKS zajebava i ne isporučuje knjige iz Lagune već dva dana :angry:

Onaj sistem sa turnusima i vanrednim stanjem koji je bio u prvom talasu je bio savršen - bez obzira na posao bilo je nekako mirnije, imao sam vremena da dišem - čak sam prvi put u 5 godina odigrao naljuti se čoveče sa klincima. Sad je potpuni haos. Ništa mi nije jasno, kao da su svi postali 50% gluplji u poslednje dve nedelje

 

 

"Ne ljuti se covece", ne "naljuti se covece", crni Steins.:D

 

Cuvaj se ti samo.

Link to comment
1 minute ago, steins said:

Čekaj a odakle ti manje desno plućno krilo? 

Donirala sam deo. 

 

Rodila se bre tako, napisala sam urođeno x puta, ili na vašem jeziku "kongenitalno" :D

Poslaću ti kad se dočepam kuće. 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

"Ne ljuti se covece", ne "naljuti se covece", crni Steins.:D

 

Cuvaj se ti samo.

Ma znaš šta sam mislio, nemoj da me i ti jašiš. /ili jašeš, jebem li ga kako treba/ :D

 

@Valkyrie ma daj to nema onda veze sa koronom. Ajd šalji snimak da vidim, dobiću koprivnjaču :D

 

Link to comment
2 minutes ago, aram said:

@steins ček da se iskobelja iz žbunja :D 

Izjedoše me komarci, majku mu, valjda nisu Berijevi :wacko:

 

Joe, nije tačno to što pišeš, plućna krila su normalno ista, kod mene je anomalija. Nebitno, i previše sam lično pisala. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...