Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ne smem da čitam ovu temu, pa ja se svako malo zakašljem i zagrebe mu u grlu, i od suvog vazduha kad radi grejanje, i kad se nagutam hladnog...

Sreća pa je to jedna konstanta. :ph34r:
 

edit: bol u ledjima da ne pominjem.

Edited by mraki
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Istraživanja naučnika su dokazala da se posle preležane korone znatno pojačava apetit ( FOTO,VIDEO)

 

:fantom:

Drug moje kumice izgubio 6 kg, posle bio oduševljen kad mu se vratilo čulo mirisa i ukusa i nabio +12 :D

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:
9 minutes ago, Kelt said:
 
ne znam zašto su se lekari uhvatili da propisju orthomol, nema dokaza da je išta bolji/drugačiji

Mozda zato sto 2 kutije hemomicina I jedna od 30 tog cuda kosta 4500 dinara

Kako 4500 ?

Pa sam taj ortokakogod košta 6000

Link to comment
2 minutes ago, Milosh76 said:
8 minutes ago, Kelt said:
 
ne znam zašto su se lekari uhvatili da propisju orthomol, nema dokaza da je išta bolji/drugačiji

Mozda zato sto 2 kutije hemomicina I jedna od 30 tog cuda kosta 4500 dinara

super

kakav k. vitamini za imunitet kao prevencija da dam po7-8000 mesecno. onda se iznerviram sto sam bacila tolike pare za nabijanje imuniteta™ pa mi padne imunitet

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, gospa buba said:

jel smrsho kogod od korone ishta? :unsure: :dry:

 

mislim, kasmo kod brokola.

Smršao dok sam bio pod virusom. Iako sam jeo normalno. Iscrpljuje temperatura. Realno jak je napad. Brzo sam sve vratio i prebacio.

 

@Milosh76 sad samo lezi i odmaraj. Bez nervoze u četvrtak i ispij taj Hemomicin. 

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, dùda said:

Kako 4500 ?

Pa sam taj ortokakogod košta 6000

 

6000 30 kesica, preko sajta. 3500 4000 15 kesica, u apoteci

 

 

edit: Milosh brzi

Edited by Caligula
Link to comment

znachi ne isplati se korona za te potrebe. ispada i da se 'poprave' ljudi [emoji38]ol: pih. i tja dry.png

bash si se popravila :ph34r:

[mention=50]kelt[/mention]. odlichno, kazi odma dobru alternativu za dechiji orthomol, ti znash da ja dajem svashta za svashta, a sve shto koshta 4 iljade mesec me zivcira strahovito [emoji38]ol: isuse.gif

sent from bubamoto



Link to comment
1 hour ago, Kelt said:

 

ne znam zašto su se lekari uhvatili da propisju orthomol, nema dokaza da je išta bolji/drugačiji

Odradile kolege strucni saradnici farmaceutske kuce dobar posao.

  • +1 2
Link to comment

Stigli rezultati sa Torlaka negativni. U Medigrup mi rekli da držim terapiju, pojačam antibiotik sa jednom na dva puta dnevno i da dođem u četvrtak na kontrolu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 8
Link to comment
3 minutes ago, cartman said:

Odradile kolege strucni saradnici farmaceutske kuce dobar posao.

 

Ovo. Baš krenuh da vidim ko je proizvodjač, ispostavlja se da se i kompanija zove Orthomol Gmbh u Švabiji, a ovde ih distribuira izvesni Pharma Maac tako da su oni zaslužni za laku ruku naših vajnih doktora. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...