Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Uputstvo. Rekoše ti. Nemoj da se zezaš da piješ češće. 
Koji dan po redu imaš T?
Znam da se nista ne pije pre 38.5, ali sam uzeo Panadol jer sam osecao da ce temperatura rasti, cisto preventivno.

Vrlo retko pijem bilo sta za temperaturu, jer sam I retko ozbiljno bolestan da mi trebaju ti lekovi...

Od subote ujutro imam temp, u toku noci petak na subotu je bila 37.3/4, u toku subote isla do 38.5 i tada sam popio prvi Panadol.

U nedelju I ponedeljak je bila od 37.5 do 37.8 I sinoc oko 22 je bila 38, s tim sto sam fizicki znao da ce rasti, jer sam osecao vrelinu po celom telu. I tada sam uzeo panadol.

Sad sam izmerio temp, 38.


Nadam se da cu danas zavrsiti preglede I da me nece poslati u neku Arenu I sl.

Javljam
Link to comment
Meni je temperatura trajala 7-8 dana, tako da sve je to normalno sa virusom. Samo da su čista pluća.
Tebi su bila cista pluca?


Ima li sanse da me salju u Arenu ili negde ako imam nesto na plucima?

Jel mozes da napises kako je kod tebe to teklo od pocetka, moze i na PP.
Link to comment
5 minutes ago, Milosh76 said:

Tebi su bila cista pluca?


Ima li sanse da me salju u Arenu ili negde ako imam nesto na plucima?

Jel mozes da napises kako je kod tebe to teklo od pocetka, moze i na PP.

Jesu. Čista.

Mislim da se sa blažom upalom ne leži. Auto ne znam sto posto. Tako sam čuo.

 

Ništa posebno. Kod mene je bilo grebanje u grlu dva dana, visoka temperatura oko 38 3 dana i niža oko 37-37,5 još 4 dana.  Posle još par noći preznojavanje, a nema temperature. Ukus i miris prisutni. Strašna glavobolja i raspadanje nekoliko dana. Preznojavanje po četiri, pet puta noću. Kašalj na kraju kao reakcija.

  • +1 1
Link to comment

Temperatura me držala jedan dan. Posle toga samo bol u grlu. Za vikend radio u INEPu elisa i krvnu sliku. Negativan na antitela ali CRP 16.7

Zakazao u Medigrup u Mekenzijevoj juče, odradili pregled, ponovo krv i snimili pluća. Većina je na zakazivanje ali ima gužve. Našli početak upale pluća, prepisali mi inhalator, vitamine i neke konjske antibiotike. CRP 31.5 i monociti I blago povišeni. Rekli da se testiram, pokušao u Čarli Čaplina gde rade 24h ali se čeka na ulici bar 3 sata ako ne i duže. Možda je bolja situacija u pola noći, ja sam bio oko 19:30

Sad se vratio sa Torlaka. Tamo ide brzo baš, ko ima elektronski može i tako da im pokaže tj pošalje na mejl iako na sajtu piše da mora overena uplatnica.

Generalno od simptoma jedino blagi bol u grlu i to je to. Sad čekam rezultate.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment
19 minutes ago, Spirit said:

Kolege ex-koronaši savetuju da se na svakih nekoliko dana proverava krvna slika. Simptomi bez temperature mogu da zavaraju, upala pluća ni u tim slučajevima nije retkost.

upravo

moja rodica bolovala skoro, kćerka joj lekar

odmah joj uključila hemomicin, dve ture, nekoliko dana imala temp. posle ne, sve izgledalo ok, otišla da snimi pluća, levo pod upalom

Link to comment

Dosla mi laboratorija

Rezultati laboratorije su mi dobri, osim sto je CRP 6.9 a treba da je ispod 5. Sve ostalo u granicama normale

Doca je cuo neki sum na plucima, pa me poslao na rendgen, mada moze da bude i od gabarita :D
Sad idem da vidim sta ce mi reci za dalje

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...