Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Ja vam nisam javio da sam postao koronas. Sem on malaksalosti i temperature do 37.5 imao sam i tu neku senku na plućima. Dali su mi klacid da pijem i pre nego što sam otišao na PCR test. Posle dan, dva mi je već sve bilo ok, ovaj klacid pijem još sutra i prekosutra. Onaj bol koji sam osećao u plućima na jači udisaj je nestao.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, Frank Pembleton said:

E a taj gubitak ukusa/mirisa kako se to manifestuje?
Ono utrne ti jezik ili kako?

.... Shiit has hit the fan!
 

 

prosto ne osecas mirise, a posledicno ni ukus hrane.

Link to comment

Dodati u naslov i protiv malarije. Pre 10 minuta vidim 3 ujeda, izgledaju kao od komarca. Srećom posle 5 minuta ga nađem i ubijem, pun krvi. Srbijo bezbedna si 😁 za sada 😁 .

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

@steins da li je pad saturacije definitivni znak za uzbunu? Ako se ne paniči kod gubitka čula ukusa/mirisa i temperature do 37.5, da li je pad saturacije na recimo 96% znak da se stanje pogorsava?

Jeste. 96% nije strašno, toliko ima otprilike svaki uspešniji pušač :D

Ispod 94% se treba zamisliti, ispod 90% ne valja 

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

Puno ti hvala. Još ne, čekam da mi daju eventualno. Nisu mi merili sat jer sam na stetoskopu zvučala ok. Evo me sad opet na sajmištu, čekam  nalaz krvi 

A temperatura? Krvna slika? 

Zamoli da ti urade i saturaciju

Link to comment
3 minutes ago, Valkyrie said:

Moj nalaz na antitela je negativan. Krvna slika savršena, saturacija 98. Ipak, zbog nekog "konsolidacija" dela na rtg nalazu me dr sa sajmišta poslao na bežanijsku kosu da me pogleda infektolog kojeg ovde NEMA :lolol:

Ipak su se sažalili na mene i kao primiće me ali sedim u nekom žbunju 200 metara od ulaza, odvojili mi od pozitivaca (svi ovde su poz) 

Ne znam dal da se smejem ili plačem od muke. 

 

 

Hvala svima na rečima podrške, ne da mi forum više da mećem peharčiće. 

Bravo! Samo mi se taj izliv desno ne dopada, ali moguće je i da je grafiju očitavao neki mladji kolega koji je plašljiviji. :D

Ako imaš u JPGu pusti mi snimak

1 minute ago, harper said:

 

Brate, pa procitaj post odmah iznad tvog.:D

Uopšte nisam registrovao, preumoran sam - radim 18sati pa 18 sati odmaram pa u krug, ne vidim belu mačku. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...