Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Drži se. Kovid je 99/100. Dodji do terapije od stručnog lica. Privatno, državno nije bitno. Mislim da je dobro što je visoka temperatura. Organizam je dao odgovor na napad. Ipak, verujem da ti treba podrška u vidu hemomicina. Pij obavezno minimum dva litra vode. Linunade, supe, kompoti plus vitamini plus prepisana terapija. Za sedam dana si kao da nije bilo ničega.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, dùda said:

Zašto se juri za test ?

Zar nije bitnije otići na pregled i po terapiju ?

 

Gde da ode? Ko ima temperaturu, ne puštaju ga u dom zdravlja već s vrata vraćaju i šalju da se ide u COVID amb.

Bar je tako bilo u julu kad sam ja bila bolesna.

  • +1 1
Link to comment

Ja i dalje bez temperature ali noćno preznajanje i onaj osecaj kao da me voz pregazio. Kašalj gotovo i da nemam, blagi bol u mišićima i ledjima. Za sada odlazem bilo kakvu akciju, možda su ovo ti blagi simptomi. 

Edited by Spirit
  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, mraki said:

A pozitivan si ili samo sumnjaš na koronu?

Ipak sam išao do ambulante, i uprkos blagim simptomima, dobio sam uput za test i analizu krvi. Ujutro radim i jedno i drugo, rezultati sutra popodne pa ću videti šta dalje. Za sada od terapije samo suplementi
 

  • +1 3
Link to comment

Bio do Medigrup u Pariske komune, nema guzve za uzimanje brisa, mislim da i ne treba ni zakazivanje. Sve se zavrsi za 5 minuta, rezultat za 2h salju na mail.

U medicini rada ceka 20ak ljudi, pa sam resio da sacekam ovaj prvi rezultat, pa cu onda videti sta dalje.

Temperatura jutros 37.5 i malopre izmerena isto 37.5

Nema novih simptoma

Terapija 2 puta dnevno po

D vitamin
1gr C vitamina
imunoglukan
Cink
Cajevi, supa iz kesice, dosta vode, limunade, mandarine...

To sve po savetu kumove sestre koja je radiolog

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...