Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 6.7.2020. at 14:22, Valkyrie said:

Mene nisu primili na Bežanijsku kosu, kažu nemaju mesta, hteli da me šalju u Požarevac ali to sam odbila. 

Rekli da se vratim večeras da vide hoće li se nešto promeniti (u međuvremenu jurim veze, jelte). Dali mi Hemomicin i levoxa tablete i tonu probiotika. 

Saturacija i dalje misterioznih 99, bez temperature. Još nije stigao rezultat brisa. 

Da li si pila hemomicin i levoxu istovremeno? Hvala puno 

Link to comment

Mi danas bili do Torlaka, dosli oko pola 9. Videli da ima oko 250 ljudi ispred nas i odustali. Mozda nije tolika guzva svaki dan, juce je bila kisa rano ujutru plus su u svim medijima pisali kako nema termina do 20 avgusta u gradskom zavodu za javno zdravlje pa su se onda javili ovi iz kriznog staba da kazu da moze da se tesira i na Torlaku tako da mozda zato ima toliko ljudi. 

Link to comment

Idite malo kasnije, oko podne, tada je manja gužva. Mi bili u utorak, stigli oko 10:30 i obavili za malo više od sat vremena. A i čula sam da je četvrtkom krkljanac jer se uglavnom ljudi spremaju na put za vikend - nisam nešto proveravala ali ima smisla. Rezultat stigao u 17h. 

Link to comment
6 minutes ago, clandestine said:

Idite malo kasnije, oko podne, tada je manja gužva. Mi bili u utorak, stigli oko 10:30 i obavili za malo više od sat vremena. A i čula sam da je četvrtkom krkljanac jer se uglavnom ljudi spremaju na put za vikend - nisam nešto proveravala ali ima smisla. Rezultat stigao u 17h. 

Da, i mi smo razmisljali da je mozda zbog toga. Pitali smo i rekli su nam da rade i subotom tako da cemo najverovatnije onda otici tad.

Link to comment

I danas gužva na Torlaku i to baš ima puno ljudi. Mi smo bili oko pola 12 i bilo je preko 100 ljudi ispred nas. Vratili smo se oko 2 i 10 i sad čekamo u redu već 40 minuta i trebaće nam još pola sata dok ne dođemo na red da nam uzmu uzorak.

Link to comment

Isli danas po rezultate, oboje smo negativni :) . Ja se testirao 3 puta za malo vise od meseca dana i da kucnem u drvo sva tri puta negativan. Lepo kaze Loncar da se neki i po tri outa testiraju :D .

  • +1 9
Link to comment

Ja sam bio u kontatku sa zarazenim, testirao se u Sredu i negativan sam. Mislim da sam imao temperaturu to vece (nisam imao toplomer jbg).

Odmah sam izgubio apetit i dobio dijareju... mislio sam da je na nervnoj bazi.

 

Vec dva dana sigurno nemam temperatur, ali sam mnogo malaksao i imam dijareju. Ne kasljem, normalno disem. Cepam vitamine, tecnosti i odmaram.

 

Da li da uzmem i antibiotike?

Link to comment
17 minutes ago, vladavsnarod said:

Mislim da sam imao temperaturu to vece (nisam imao toplomer jbg).

Odmah sam izgubio apetit i dobio dijareju... mislio sam da je na nervnoj bazi.

nemogu tako brzo da se razviju sumptomi korone

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

nemogu tako brzo da se razviju sumptomi korone

 

Pa nisam se testirao cim sam bio u kontatku, nego kada sam cuo. Od kontakta je proslo deset dana, a cetiri dana od kada sam sreo sa njegovim kolegama. Realno ako sam zarazen, to je od njih. 

Link to comment

Nisi uopšte siguran da imaš koronu, a ako jeste to su blagi simptomi. Antibotik se daje ne protiv virusa, već da spreči bakterijsku infekciju, koja je moguća. Ovde kako si napisao mislim da ne bi trebalo.

 

Moja preporuka su tečnosti i vitaminski suplementi. Nisam doktor, ali logika tako kaže. Za više svakako analiza krvi. I test na korona virus.

Link to comment
2 hours ago, vladavsnarod said:

Vec dva dana sigurno nemam temperatur, ali sam mnogo malaksao i imam dijareju. Ne kasljem, normalno disem. Cepam vitamine, tecnosti i odmaram.


Imam identicne simptome trenutno, stomak uvija i grci, pretproslu noc sam proveo u kupatilu. Nemam temperaturu, ali mi je vrucina jer je sparina. Lecim se isto kao i ti, plus probiotik i aktivni ugalj. Nije to korona, deluje mi kao neki stomacni virus, mozda i trovanje, manja briga ;) 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...