Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

2 minutes ago, ToniAdams said:

malo me situacija oko svega izdeprimirala i jebemu u jednom momentu sam poceo da pomisljam da nikada nece proci.

ne mogu da opisem koliko sam srecan ovih dana.

Cuti i pjevaj... :) 

Drugar, advokat, 30-ak godina, utreniran i svasta nesto je dobrih 6 meseci posle korone noseci samo advokatsku torbu morao da se, pesaceci, zaustavlja da odmori svakih 100-ak koraka i da smislja pesacke rute kojima bi izbegavao iole jace uzbrdice, dok mu je odlazak u najobicniju nabavku bio citav projekt...

  • +1 1
Link to comment

Neurološka komponenta je definitivno tu. Mi smo par dana bacali daljinski u kantu za djubre i govorili pogrešno cele rečenice. Nije bilo koncentracije, kao da smo osenilili preko noći. To se sve dešavalo kad su simptomi uveliko prošli. 

  • +1 3
Link to comment

Prica kolega,52,53 godine bivsi profesionalni hokejas,4pack i redovno trenira ,imao Deltu prosle godine.Jos uvek ima blagi tremor,i spirometrija je na 73% od pre bolesti .Znaci sjeban ljudski.

  • +1 1
Link to comment

tacno znam kako se toni oseca, tako je meni bilo posle prvog ozbiljnijeg pesacenja na tari, kao da sam ponovo ozivela. medjutim, i muz i ja smo posle korone imali jos jednu blagu prehladu, 3 dana, zaista nista posebno, normalno se radi... no, jos nije ni puna 2 meseca od kada smo prekinuli korona bolovanje.

ali definitivno ima veze sa onim novim istrazivanjima koje sam procitala pre neki dan, da t-celijama treba oko 8 meseci da se vrate u normalu posle umerene ili blage korone. nije bas prijatna pomisao.

Edited by Aleksija
  • +1 2
Link to comment

IMG_20221109_224753_927.thumb.jpg.fce74eec518c258553a8d6c9c7405b3a.jpg

 

Topla preporuka, juče provalila. Za zapušenost, sinuse :isuse: jedna kašičica masti u vrelu vodu i 10 min inhalacije, ima neka etarska ulja, stiže do mozga koliko je jako. Evo imam osećaj da mi je glava bila potopljena u mentol. Meni inače pomažu samo hard kor pomagala za sinuse, pa ko muči muku ovako, može da proba.

 

Edit.piše da može da se maže po telu kao analgetik, logično jer hladi

Edited by Svemir Zeka
  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Radila sam danas svoj jubilarni prvi pisiar, pa do sutra. Inače sam ok, osim što krljam iz dubine duše. To mi je najslabija tačka u telu, malu disajni putevi, pa sam zato otišla.

Ništa spektakularno nisam saznala, osim da mi je hemoglobin opet pao na stotku, uza sve ostale anemijske parametre, pa eto nešto.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
19 minutes ago, Milosh76 said:

Gde je sad smajli koji turpija nokte kad je najpotrebniji emoji16.png

Eto, vidiš kakva je to grehota :covid19:

 

Ali krvna slika pokazuje da je protrčao virus neki. Sad, ja sam test radila 6.dan simptoma. (Tako sam isto tek šestog dana otišla kod lekara u februaru 2020.kad sam zapatila onu oberupalu pluća :ph34r:)

  • Tužno 2
Link to comment

ja da se pohvalim ... temperatura malaksalost pre 2 nedelje, negativan AG , negativan PCR ali krvna slika uzasna

 

konacna dijagnoza Varicella a bio sam siguran da sam je prelezao kad sam bio dete

Oporavio se skoro u potpunosti. Jos par dana izolacije pa direktno sa bolovanja na godisnji odmor

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...