Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Au bre, ja ovo tek sad čitam. Kakvo ludilo. A za Nemačku sam čula, tamo ćeš da poluumireš dok stigneš do antibiotika. 

@ToniAdamsžao mi je što si se toliko napatio. Razumem i da se smoriš od blejanja kod kuće, ja sam hronično pulmološki pacijent i svaka infekcija ranije me uvodila u ležanje po tri nedelje, i pre korone, da popizdiš načisto.

Ali svakako je bolje da se smoriš kod kuće, nego da se mučiš tako. Baš bezveze i za tu zajebanciju sa selidbom, to je tek cimanje belosvetsko, iscrpljuje i fizički i mentalno. 

 

Pisali su ti svi a ja nisam nešto pametnija, ali daj da pokušam nešto da reknem:

Sad leči šta je urgentno. Leži, bindžuj, pij ortomole ili šta već, a kad budeš bolje, nađi sve fizičke relakse koje smeš - ima boga oca čuda koje sam prezirala a onda shvatila da pomažu - tipa spa, pomagala za glavobolju, masažeri, teška ćebad, svašta nešto. 

Kad budeš uzeo odmor, uzmi nešto što si baš želeo i hteo a nisi ispunio: idi tamo i ne razmišljaj ni o čemu. Samo opšti relax i mozak na ispašu. 

:heart:

  • +1 3
Link to comment

ma problem je sto lekar nema previse sluha za moje temperature koje nisu temperature (37.5) i za kasalj, pa mi ne daje bolovanje.

dobio sam uput za pulmologa i prvi sledeci termin je januar.

krecem opet u ponedeljak da radim, nazalost moram, al cu dogovoriti da sto vise radim od kuce. 

ako opet ne krene da smara, onda cu opet na bolovanje.

 

to je tako, lekar te ovde otprilike dovede do momenta da nisi smrtno ugrozen, a onda ceka da se organizam sam izbori.

  • Tužno 2
Link to comment
11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

vidim(na polovnim autama) da ti se ukus još nije vratio

:fantom:

 

 

 

AMAN SRBINE LEŽI I ODMARAJ!!!

 

brt ja bih, ali moram da prebacim stvari iz stana u stan, u ovako kratkom roku nije moguce naci agenciju a ja u ponedeljak do podneva moram da predam kljuceve.

sta da radim jbg.

  • Tužno 1
Link to comment
ma problem je sto lekar nema previse sluha za moje temperature koje nisu temperature (37.5) i za kasalj, pa mi ne daje bolovanje.
dobio sam uput za pulmologa i prvi sledeci termin je januar.
krecem opet u ponedeljak da radim, nazalost moram, al cu dogovoriti da sto vise radim od kuce. 
ako opet ne krene da smara, onda cu opet na bolovanje.
 
to je tako, lekar te ovde otprilike dovede do momenta da nisi smrtno ugrozen, a onda ceka da se organizam sam izbori.
Ti da promeniš doktora pod hitno. Jesu kućni lekari imbecili a ceo sistem kućnih lekara bafer da se uštede pare ali nisu svi baš toliki ludaci da te puštaju da budeš pod temperaturu toliko vremena. Jel još radi onaj 116117 broj, da ih iscimaš i vidiš šta da radiš. Oni bi trebali da su povezani sa udruženjem doktora a oni sa lokalnim uredima za zdravlje pa kao takvi bi trebali da imaju ingerenciju da prezube tvog doktora i daju ti bolovanje. Ili barem dobiješ neku pametnu informaciju šta da radiš.
Link to comment

Toni, samo cepaj orthomol, sa više strana sam čuo da je ljudima osetno pomogao. Drži se, i rokaj suplemente, pomoći će da se ubrza oporavak

Edited by Filozof manijak
Link to comment
6 minutes ago, Zlurad said:
1 hour ago, ToniAdams said:
ma problem je sto lekar nema previse sluha za moje temperature koje nisu temperature (37.5) i za kasalj, pa mi ne daje bolovanje.
dobio sam uput za pulmologa i prvi sledeci termin je januar.
krecem opet u ponedeljak da radim, nazalost moram, al cu dogovoriti da sto vise radim od kuce. 
ako opet ne krene da smara, onda cu opet na bolovanje.
 
to je tako, lekar te ovde otprilike dovede do momenta da nisi smrtno ugrozen, a onda ceka da se organizam sam izbori.

Ti da promeniš doktora pod hitno. Jesu kućni lekari imbecili a ceo sistem kućnih lekara bafer da se uštede pare ali nisu svi baš toliki ludaci da te puštaju da budeš pod temperaturu toliko vremena. Jel još radi onaj 116117 broj, da ih iscimaš i vidiš šta da radiš. Oni bi trebali da su povezani sa udruženjem doktora a oni sa lokalnim uredima za zdravlje pa kao takvi bi trebali da imaju ingerenciju da prezube tvog doktora i daju ti bolovanje. Ili barem dobiješ neku pametnu informaciju šta da radiš.

od ponedeljka sam u drugom gradu koji ima šatro poznatu univerzitetsku kliniku pa se nadam da ću naći nekoga.

a nisam ni znao za ovaj broj iskreno, moraću istražiti

inače su jezivo pasivni, pre jedno 4 god sam tražio psihijatra jer sam zaređao 10tak dana bez sna, i lik mi kao isprintao neku listu i kao evo zovi snađi se,

 

 

1 minute ago, Filozof manijak said:

Toni, samo cepaj orthomol, sa više strana sam čuo da je ljudima osetno pomogao. Drži se, i rokaj suplemente, pomoći će da se ubrza oporavak

uzimam, zaista deluje da pomaže

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

jebote pa u tu Nemacku ko da je dr mengele zaduzen za covid

paaaa da budem iskren, mogle bi biti bolje brojke

 

image.thumb.png.f7e2bea000748fda81d28d4f86dcc9e9.png

 

1 minute ago, askeladden said:

Imam koleginicu koja je vec pola godine na 50% bolovanja jer ima hronicni umor posle prelezanog Covida.Ne moze da dodje sebi .

 

jbg da ceo cirkus bude jos zanimljiviji, uletim u tu novu firmu u septembru i onda me par nedelja kasnije zarazi koleginica iz kanca koja je mislila da je dobra ideja da ide na posao iako kaslje kao kobiletina.

tako da sam sad u probnom periodu i verujem da ovo ne dolazi u obzir.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...