Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 hours ago, dùda said:

Muž ima potpuno iste simptome kao kum. Kum pozitivan, muž se jutros testirao, negativan :blink:. Temperaturu krenula, za sada sasvim mala.

Ja ok, nemam nikakvih problema za sada :s_d:.

Hvala što se interesuješ :wub:

Samo opusteno, leskarenje, tecnost :)

 

  • Hvala 1
Link to comment

Nosite masku oboje u prostorijama koje morate da dijelite, što vise luftiranja I ventilacije.  Ja sam se izolovala u sobi, nosila masku stalno vani,  pazila da ne diram ništa i nisam prenijela dalje iako imamo jedan wc. A zarazan je soj, zakačila sam ga za mozda 10-15 minuta provedenih u sobi sa otvorenim balkanskim vratima.

 

A još, ako dijeliti kupatilo, da držiš četkicu za zube i možda peškir u drugoj prostoriji.

Edited by djili
  • Hvala 1
Link to comment

E nemam nerava za to jbg :cry:.

Sedimo u istoj prostoriji bez maske, jedemo za istim stolom, doduše udaljeni smo uvek ta 2 m, a i kubatura u prostoriji je dobra. Leto je pa se često otvara.

 

Jedino spavam u drugoj sobi i koristim drugo kupatilo.

 

Večeras sam ga i masirala sirćetom jer temperatura (već preko 38). Tad smo bili oboje sa maskama.

 

Više od toga baš ne mogu. Virus je očigledno jako lako prenosiv, negde bih pogrešila kakogod.

Videćemo, mislim da je samo pitanje vremena kad će i mene dohvatiti.

Edited by dùda
Link to comment

A ne mora biti, ljudi su najzarazniji na početku, prije nego što se pokažu simptomi. Ovde kažu da se bolesnik izoluje prvih pet dana od početka simptoma, a onda, ako je prošla temperatura, još pet dana sa maskom. Pripazi se koliko možeš.

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Muž jutros pozitivan na ponovljenom brzom testu. Temperatura ide do 38,2 ali i pada.

Pošto je dijabetičar, otići ćemo danas u DZ, neka bude u sistemu, zlu ne trebalo.

Ja i dalje ok .

  • +1 2
Link to comment
21 minutes ago, Milosh76 said:

Ovo mu je prvi put da je pozitivan na koronu? Jel prelezao ranije?

 

Zelim uspesan oporavak.

Hvala.

 

Prvi put korona u našoj kući.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...