Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 minute ago, Have_Fun said:


ti si gorstak, ti se ne racunas :D

Rodjen sam sa 7 meseci. Bio u inkubatoru. Dobio neku vakcinu da mi pokupi sve viruse, bakterije sta zna sta jos,... posle toga do svoje neke 8 godine sam primio jedno pa bar oko 1000penicilin vakcina ( dok sam brojao ). Od tada nikad nisam bio bolestan pu pu pu

Link to comment
3 minutes ago, Slavke1976 said:

Rodjen sam sa 7 meseci. Bio u inkubatoru. Dobio neku vakcinu da mi pokupi sve viruse, bakterije sta zna sta jos,... posle toga do svoje neke 8 godine sam primio jedno pa bar oko 1000penicilin vakcina ( dok sam brojao ). Od tada nikad nisam bio bolestan pu pu pu

Kakve su ti to penicilin vakcine???

'de to ima da se kupi? :ohmy:

  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, Slavke1976 said:

Rodjen sam sa 7 meseci. Bio u inkubatoru. Dobio neku vakcinu da mi pokupi sve viruse, bakterije sta zna sta jos,... posle toga do svoje neke 8 godine sam primio jedno pa bar oko 1000penicilin vakcina ( dok sam brojao ). Od tada nikad nisam bio bolestan pu pu pu

 

 

Pa ti si fenomen, nemoj samo previše da se hvališ time, inače ima da te seciraju kao Alfa...

  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, adam said:

sto ti i dalje zelimo.

 

nego me ovo podsetilo na detalj iz biografije keitha richardsa kad je pricao kako za sve godine ozbiljne ovisnosti o heroinu nije zakacio ni kijavicu. pa kaze, nije da preporucuje, samo primecuje. :D


61bc6d9bab996.jpeg

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Grunf said:

da se i ja zapljunem. danas dobio pozitivan pcr. od subote do juce sam se osecao kao da me zgazio kamion-jaka glavobolja, zamor, bolan kasalj, nocna preznojavanja, napadi zimoce. od jutros sam, sem suvog kaslja skroz ok.

e jbg, ajd' da sto pre prodje :)

Link to comment
da se i ja zapljunem. danas dobio pozitivan pcr. od subote do juce sam se osecao kao da me zgazio kamion-jaka glavobolja, zamor, bolan kasalj, nocna preznojavanja, napadi zimoce. od jutros sam, sem suvog kaslja skroz ok.
Biće to ok... Još dan-dva plafon...







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...