Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Kolega novax 54 godine, Omikron, pocelo sa samo 1 danom temperatura 37,5 za Novu Godinu, negativizirao se u prosli cetvrtak. Osim prvih par dana malaksalosti nista vise posle.

  • +1 1
Link to comment
48 minutes ago, Poludziber said:

Kolega novax 54 godine, Omikron, pocelo sa samo 1 danom temperatura 37,5 za Novu Godinu, negativizirao se u prosli cetvrtak. Osim prvih par dana malaksalosti nista vise posle.

 

pomislio sam da znas noleta licno

  • Haha 3
Link to comment
Ima ima..samo cekaj da se nas par dogovorimo ko ce da donese iglu, ko crevo a ko vojni kanister..pa ce ti kazemo gde da dodjes 
svashta. treba da ga upljujemo kolektivno, da vidimo da li to stvarno radi [emoji38]ol:

udrugim vestima poslali smo izaslanika po omikron na filozofski fakuktet. znachi vidimo se ovde za neki dan dry.png

izaslanik je vakcinisan i maskiran, ali mladi su govna, tako da rachunam sigurno :ph34r:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment

Ortak ponovo pozitivan posle...9.nov...znači 2 meseca i kusur dana. Deltu prebrodio bez simptoma, a omikron sada sa povišenom temperaturom i malaksalašću.

Edited by maheem
Link to comment

Matorom krvna slika bolja nego moja :D

Sve je u granicama normale osim malog odstupanja u CRPu

 

Njemu je 9 a granica 6

 

Ništa strašno

 

D dimer rezultat stiže večeras

 

Bravoooo za antitelaaaad!!! \o/

  • +1 8
Link to comment

Kako određuju granice za CRP? Meni je na nalazu iz laboratorije stajalo da je referentna vrednost 10, svi mi govore da je ta vrednost u stvari 5, a ti sad kažeš da je granica 6.

Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

Kako određuju granice za CRP? Meni je na nalazu iz laboratorije stajalo da je referentna vrednost 10, svi mi govore da je ta vrednost u stvari 5, a ti sad kažeš da je granica 6.

 

U ovoj laboratoriji piše od 0 do 6 mg/l za CRP

 

Ako ne grešim, referentne vrednosti mogu zavisiti od aparata koji se koristi, ili identifikatora koji je korišćen za kvantitativnu analizu

  • +1 1
Link to comment
Kako određuju granice za CRP? Meni je na nalazu iz laboratorije stajalo da je referentna vrednost 10, svi mi govore da je ta vrednost u stvari 5, a ti sad kažeš da je granica 6.
Ja sve što sam čuo (pa i meni) je 5.
E sad meni doktorka rekla da CRP može da đipa od više stvari u organizmu..







... Shiit has hit the fan

Link to comment
21 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja sve što sam čuo (pa i meni) je 5.
E sad meni doktorka rekla da CRP može da đipa od više stvari u organizmu..

... Shiit has hit the fan
 

 

To znam, nego mi je ovo sa različitim referentnim vrednostima interesantno.

Link to comment

I ovde su svima govorili da je 5, meni je na dan kad su mi nasli navodni pocetak upale pluca CRP bio 10 a npr. drugu koji sad ima koronu ali gura sa lakim simptomima je mnogo vise, mislim 53. To valjda znaci da ima neku drugu upalu u organizmu, nevezano za koronu.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

CRP je za upale, sto su vece vrednosti, upala je teza. Od zuba, ledja, sinusa...

Bukvalno bilo koje zariste koga mozda i niste svesni.

 

kad sam imao koronu u novembru 2020, samo sam radio analizu krvi, i kada sam video da mi je crp dobar zakljucio sam da mi nije nista pa nisam isao kod pulmologa da snimam pluca, niti kod bilo kog drugog doktora.

Link to comment
4 hours ago, Have_Fun said:

Matorom krvna slika bolja nego moja :D

Sve je u granicama normale osim malog odstupanja u CRPu

 

Njemu je 9 a granica 6

 

Ništa strašno

 

D dimer rezultat stiže večeras

 

Bravoooo za antitelaaaad!!! \o/

Ljudi, o cemu vi pricate?

Ja nemam ni toplomer kuci

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...