Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

52 minutes ago, SNARC said:

Znam da ne bih smeo da kukam i nije lepo jer ima ljudi koji su mnogo gore prosli od mene..ali jebote kako smara ovaj izostanak cula mirisa i ukusa..

Za nekog ko je gurman, hedonista i njupadžija, ovaj simptom proizvodi žešći poremećaj apetita

Link to comment
Znam da ne bih smeo da kukam i nije lepo jer ima ljudi koji su mnogo gore prosli od mene..ali jebote kako smara ovaj izostanak cula mirisa i ukusa..
ja mislim da je to odlichno, da nemash vece probleme, tj da ti je ovako bash jasno stavljeno do znanja da ih nemash. tako sam kod sebe gledala. ono jeste, nema potrebe ni da jedesh ni da pijesh, samo sedish i divish se kako je ljudska mashina dobro organizovana u svemu :unsure: :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

Probaj caj od pelina, meni to keva pravila vise puta i kad sam imao koronu i posle, evo juce bas isto. To ti je ultimativni test, odvratno nesto.

Inace, rodjak zvanicno fasovao drugi put virus, nepuna tri meseca posle prvog. Vakcinisan sva tri puta, prvi put temperatura i glavobolja i kojesta, i on i zena i deca imali tad, a sad samo on i dosta blaze. Ne kontam kako tako brzo ali eto, iz prve ruke zvanicna informacija.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Gde da nadjem caj od pelina, pobogu..moracu da se zadovoljim ovim svilenim kombinacijama sa djumbirom i narandzinom korom.

 

Kad smo kod odvratnog, savetovao me juce @Have_Fun da se testiram udisanjem sirca. Otvorim flajku, omirisem jedared-nista..drugi put-nista...treci put udahnem duboko..i dobijem nozdrve kao Aca Lukas.

  • Haha 3
Link to comment

a shto bi radio bilo shta? to ce da prodje kad prodje. 'treningom' na nepoznatom terenu samo sebi podizesh ochekivanja, a nije (trenutno) esencijalno za zivot unsure.gif

shto se kaze uzim radi neshto drugo [emoji38]ol:

moze i trbushnjake :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.



Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

Za nekog ko je gurman, hedonista i njupadžija, ovaj simptom proizvodi žešći poremećaj apetita

Ima li neki drugi način da si uskratiš čulo mirisa i ukusa, a da nije korona?

Pitam za druga. :dry:

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, gospa buba said:

a shto bi radio bilo shta? to ce da prodje kad prodje. 'treningom' na nepoznatom terenu samo sebi podizesh ochekivanja, a nije (trenutno) esencijalno za zivot unsure.gif

shto se kaze uzim radi neshto drugo emoji38.pngol:

moze i trbushnjake :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


 

 

Nemam dobar odgovor na ovo pitanje :blush:

  • Haha 2
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Ima li neki drugi način da si uskratiš čulo mirisa i ukusa, a da nije korona?

Pitam za druga. :dry:

Jedino ako preteraš sa nazalnim unosom amfetamina u sebe, koliko je meni poznato

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, mraki said:

Ima li neki drugi način da si uskratiš čulo mirisa i ukusa, a da nije korona?

Pitam za druga. :dry:

 

Teorija za grip il slicne bolestine je da mozes tu da izgubis samo verovatno nije bas 100% pa ne registrujemo, kod korone je naglo i jasno, meni tako bilo pa sam trazio da nisam koronas pa nasao simptome. Pisem po secanju na ta pretrazivanja. 

Link to comment
24 minutes ago, Filozof manijak said:

Za nekog ko je gurman, hedonista i njupadžija, ovaj simptom proizvodi žešći poremećaj apetita

To meni treba...

 

Jel može simptom bez Covida?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...