Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

kad dođeš kod kovid doktora i pita te za simptome, objasniš mu, daš test, možda te i ne testiraju. ako moraju da te testiraju sačekaš tih pola sata

 

zakazaće ti laboratoriju, za 2-3-4 dana i kontrolni pregled dan posle, dati terapiju, pitati za doznake i to je to


to je i mene mučilo, taj birokratski deo :isuse: al sam sve nekako glatko prošao, da ne poveruje čovek da se dešava u .rs

 

 

  • Hvala 1
Link to comment

Pa mogla bih onda sabajle u knez danilovu ili carlija caplina, realno - prijalo bi mi da ipak odlezim. Ja sam mislila da posle kovida moram jos kod svog dr opste prakse da mi otvori bolovanje, ali ako se sve zavrsava na jednom mestu - pa i da sacekam. 

 

zaboravih da napisem da mi se korona 1 i korona 2 razlikuju samo po bolu u ledjima koji sam imala u prvoj, a sad nemam. Oba puta sam ovako lakse prolazila, s tim sto prvi put nisam bila vakcinisana, a sad komada tri. 
 

ako neko zna da li karaburma prima odrasle ili i dalje samo decu - pliz napisite, niko se ne javlja na telefon igde. 

Link to comment

Nemojte dramiti oko odlaska u COVID ambulantu, nije bre toliko ludilo.
Eno ja ubeđivao KUMS-a i vidi vraga [emoji6].
Nemojte se igrati idite u ambulantu.
Nije tamo ništa veći kontakt nego u prevozju ili poslu.
Ja što sam u kontaktu po kovidima bio vrlo su predusretljivi...
Sve može da se prilagodi.
Užasno brzo stvar napreduje, ne valja da se kockate sa prirodom
"kuća uvek dobija"







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Doznake naznake predznake osvestite se ljudi. Ja računam da je nama gotov karantin simptoma nema, još 2-3 dana izbegavanja starijih i posle ful sloboda do sledećeg kruga. 

Link to comment

i dechji kovid isto, nemojte oklevati. korektna je organizacija, koliko moze (pricam za nehruovu), s obzirom da nema mnogo prostora (niko u drzavi ochigledno nije planirao da se deca razboljevaju) i ne moze da se cheka napolju. a i jedva da ima lekara igde.dovoljno, pa ni tu. malo su promenili redosled, prvo pregled, pa tek onda antigenski, shto je dobro, jer je ranije bio bash jak pad interesovanja ako je test negativan, zaboravi se zashto se doshlo, neki simptomi neka bolest. ali bez 3 sata zezanja minimum nema priche.

na frenka se nadovezujem, ima smisla sve...

sent from novi mnogo jak bubamoto.





  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, papapavle said:

Svih mišića (ako se bojao da će ostati nepokretan)?

 

Mojoj frau su drugu dozu dali povisoko, pa je mišić otkidao i jedva je izbegla SIRVU, ali to je lokalizovan problem.

 

https://www.webmd.com/vaccines/what-is-sirva

Da, neka vrsta distrofije ili kolapsa. Nije mogao da stoji, ali nije bilo dan - dva. Ležao je 25 dana, a sve do sada traje oporavak. Naravno da su lekari pomislili da je u pitanju super infekcija, ali nije bila. Testiran je svakodnevno i ostao je negativan i drugih simptoma nije bilo. Koronu je dobio nekoliko meseci kasnije u vreme delte, ali je prošao blago. 

Hoću da kažem da postoje stvarno medicinski izuzeci i da recimo njemu kome se to dogodilo posle druge doze, da je glupo da se traži da ima bustere, ako bi to bio neki uslov za neke vize i slično.

  • +1 2
Link to comment

Od jutros mi je ukinuto raspolaganje culom mirisa..sto je onako, poprilicno neobicno iskustvo. 

 

Iskorisceno u prave svrhe..mogu da jedem sardinu bez da mi dismr.

 

Inace, sve ostalo cool..mislio sam da ide na bolje i prolazi..ali izdao me nosinger.

  • +1 4
  • Tužno 2
Link to comment

Mislim da sam pisao ranije, ali da ponovim jer mozda nekome pomogne iako zvuci sasavo

Kad sam tokom kovida izgubio njuh, "trenirao sam" narednih dana.
Mirisao sam sirce iz case, ili cedjen limun i slicne zajebancije, nekih 5min ujutru i 5min uvece pred spavanje.. ono, duboko udahnem na nos, i to sam ponavljao do vracanja cula sto se desilo zaista brzo nakon par dana.
Ortaku sam rekao da proba isto, isto je radio i isto mu se brzo vratilo culo.

Sad, jebem li ga da li ima neke veze i da li je pomoglo ili ne, al' eto.. to su bila neka nasa iskustva, pa.. sta znam.. mozda pomogne.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, Have_Fun said:

Mislim da sam pisao ranije, ali da ponovim jer mozda nekome pomogne iako zvuci sasavo

Kad sam tokom kovida izgubio njuh, "trenirao sam" narednih dana.
Mirisao sam sirce iz case, ili cedjen limun i slicne zajebancije, nekih 5min ujutru i 5min uvece pred spavanje.. ono, duboko udahnem na nos, i to sam ponavljao do vracanja cula sto se desilo zaista brzo nakon par dana.
Ortaku sam rekao da proba isto, isto je radio i isto mu se brzo vratilo culo.

Sad, jebem li ga da li ima neke veze i da li je pomoglo ili ne, al' eto.. to su bila neka nasa iskustva, pa.. sta znam.. mozda pomogne.

 

Imam dezodorans koji mi je bio detektor prethodnih dana..ali kanda cemo morati da predjemo na nesto jace, da se celicim sircem :))

 

Mislim, nije nista strasno..ja se ne osecam Bog zna kako lose..ali mi je nekako neobicno..kao da klopam stiropor.

Link to comment



Od jutros mi je ukinuto raspolaganje culom mirisa..sto je onako, poprilicno neobicno iskustvo. 
 
Iskorisceno u prave svrhe..mogu da jedem sardinu bez da mi dismr.
 
Inace, sve ostalo cool..mislio sam da ide na bolje i prolazi..ali izdao me nosinger.
da, i ide na bolje i prolazi, ne greshish, njuh obichno izda posle 4-5 dana, nece odmah. jeste ful chudno. jedi neko djubre, taman [emoji38]ol:



sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 minute ago, gospa buba said:


 

da, i ide na bolje i prolazi, ne greshish, njuh obichno izda posle 4-5 dana, nece odmah. jeste ful chudno. jedi neko djubre, taman emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Po boji vase obuce, rekao bih da ste ekspert. Jel se za omikron gubi njuh..ili to vazi za deltu i prethodne sojeve ?

 

@Sammael @renne @Ras nemojte da me oplakujete bre vec..aman ljudi. Mislim, hvala..ali malko je jezivo.

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Po boji vase obuce, rekao bih da ste ekspert. Jel se za omikron gubi njuh..ili to vazi za deltu i prethodne sojeve ?

 

@Sammael @renne @Ras nemojte da me oplakujete bre vec..aman ljudi. Mislim, hvala..ali malko je jezivo.

 

Samo se stavljam u tvoju poziciju, mislim da bi mi gore bilo da izgubim njuh nego 5 dana da budem pod temperaturom.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...