Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

ne curi. zamenilo mi cevku
 
 
danas sam na 98%
sutra imam laboratorijutm pa u utorak kontrolni pregled

 
i bolovanje do 20.01.
:ziga:
Ne daj da te prevare!
100% bolovanje!







... Shiit has hit the fan

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ne daj da te prevare!
100% bolovanje!







... Shiit has hit the fan
 

na znam kako je sad, mislim da skidaju 35%

 

to su dve tezge, preguraće se nekako

:fantom:

 

Link to comment
na znam kako je sad, mislim da skidaju 35%

 
to su dve tezge, preguraće se nekako
:fantom:
 
Preporuka[emoji769] je 100%, kod mene u kombinatu toliko daju.
Čak kolegi dali 65% on im rekao "imam covid šifru" pa mu vratili na sledećij plati 35%.
Napomeni im.







... Shiit has hit the fan

  • Hvala 1
Link to comment
On 6.1.2022. at 15:16, Zlurad said:

Meni je prvi put od kad sam instalirao coronawarnapp udarila u crveno. Jedino mesto gde sam bio na dan kad kaze da sam bio u kontaktu sa zarazenom osobom je jebeni vakcinacioni centar. Negativan sam za sada, ali zar ne bi bilo tako poetski da me zarazi doktorka koja mi je davala buster? :ph34r::vesala2:

 

Cisto da sam sebe kvotujem jer sam provalio zasto mi se upalilo crveno svetlo i zasto bi po pravilu morao u karantin od 14 dana. Naime, genijalna nemacka efikasnost je uspela da nabije ogroman test centar level ispod vakcinacionog centra u trznom centru a posto aplikacija radi na blutut varijaciji, navatava sve u radijusu blututa. U trenutku dok sam bio da se vakcinisem na samo 10 metara ispod mene je bilo oko 200 ljudi na testiranju i navatalo signal nekog nesrecnika koji se testirao i kasnije je pokazalo da je pozitivan. I tako ja ni kriv ni duzan, zbog nesretnog rasporeda prostorija bi trebalo da idem 14 dana u karantin, iako sam 4 puta testiran od trenutka "kontakta" uvek negativan, kao i gospodja i dete sa svojih 5 testova od tada. Mogu da zamislim broj ljudi koji su dobili red alert na isti fazon i morali u karantin. Amejzing :isuse:

  • Haha 5
Link to comment

Kod mene u firmi zbog zloupotrebe od ove godine bolovanje za covid 65%.
Ljudi su išli često na testiranje zadržavali se po 3 nedelje bez simptoma samo sa pozitivnim testom. Znam dosta primera gde lekar sam pita da li se osećaš dobro i ako hoćeš uvek možeš da dobiješ još 1,2 nedelje bolovanja .
Znam jednog dečka koji je bio pozitivan dva puta u roku od 4 meseca ,nikakve simptome nije imao. Pitanje je i ispravnost testova. Ok da imaš ozbiljne simptome i nije ti dobro ali da ti nije ništa i sediš mesec dana kući to je po meni zloupotreba.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk



Link to comment
Kod mene u firmi zbog zloupotrebe od ove godine bolovanje za covid 65%.
Ljudi su išli često na testiranje zadržavali se po 3 nedelje bez simptoma samo sa pozitivnim testom. Znam dosta primera gde lekar sam pita da li se osećaš dobro i ako hoćeš uvek možeš da dobiješ još 1,2 nedelje bolovanja .
Znam jednog dečka koji je bio pozitivan dva puta u roku od 4 meseca ,nikakve simptome nije imao. Pitanje je i ispravnost testova. Ok da imaš ozbiljne simptome i nije ti dobro ali da ti nije ništa i sediš mesec dana kući to je po meni zloupotreba.
Sent from my YAL-L21 using Tapatalk




Pa nije baš "nije ti ništa", ako si pozitivan.
Ili misliš da testovi ne važe?
Ljudima su baš brzo napredovale stvari.








... Shiit has hit the fan

Link to comment

Ok, dve nedelje sediš kući i vratiš se na posao a ne da se razvlačiš kući 4 nedelje .
Evo polako i smanjuju karantin i trajanje istog ,ako nemaš nikakve simptome 7 do 10 dana je po meni sasvim dovoljno od dana testiranja .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Preporukaemoji769.png je 100%, kod mene u kombinatu toliko daju.

a jel ima to negde crno na belo, tipa službeni glasnik 

 

@Moća & ostali pravnici

Link to comment
2 minutes ago, elementary said:

Ok, dve nedelje sediš kući i vratiš se na posao a ne da se razvlačiš kući 4 nedelje .
Evo polako i smanjuju karantin i trajanje istog ,ako nemaš nikakve simptome 7 do 10 dana je po meni sasvim dovoljno od dana testiranja .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

Pod uslovom da si dobio negativni test i nemas simptome onda je skroz ok da se vratis na posao

Link to comment
7 minutes ago, cartman said:

A sta cemo sa tim sto ako si pozitivan mozes da zarazis nekog ko potencijalno moze da prodje mnogo gore od tebe?

to je cela poenta karantina

kad pomislis da smo dve godine u pandemiji koja nam svima oblikuje zivote, a neki jos nisu ni ovo uspeli da skapiraju. 

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...