Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

 
To malo projektuješ onu svoju želju da prevaspitavaš gejeve?
 
Forumašica koju si svrstao među "najgoru đubrad" svakako nikad nije nastupila prema tebi na takav način. 

I ona i Leia su dobile izvinjenje privatno, ona pogotovo jer je uletela brzinski i replicirao njoj sta sam mislio za vecinu ostalih, dakle kolateralna steta. Ovo za gejeve cu iskulirati (a glasno bih psovn'o) jer isticem belu zastavu na temu korone, teska je prica.

Sto se tice domaceg zdravstva, ja sam ostao otprilike sa trajno sjebanim bicepsom jer je lokalni ortoped, inace super lik ovako, procenio posle par dana da ce to biti sve ok na osnovu toga sto sam mogao da mrdam rukom gore dole i nije mi napravio frku paniku. Nakon toga sam dobio koronu a kad mi se nije nista popravilo posle izolacije slao me na ultrazvuk i magnetnu i jedan profi doktor iz NS rekao da je totalna ruptura ali da je vec kasno za 100% uspesnu i laganu operaciju i da ne ostavim ovako kako jeste, skvrcen misic 9cm do kraja zivota. Jednostavno nezainteresovanost, jbg, iako ponavljam da je privatno super lik. Verujem i u ovo sto je drako pisao, ima ih raznih.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


Link to comment

muha, međed

🤞🏻
 

 

e

udostojite nas par slova na tenisu, ne sme to bez vas da prođe

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja da prijavim cetvrti dan grlo i novo preznojavanje nocas - a danas ko nov (sem grla).

 

Radicu test krvi za deset dana da vidim je li ovo bio kovid ili neka cudna sezonska viroza. Nikada nista slicno nisam zakacio, u to sam siguran. Prva dva dana jake i neprijatne aritmije, nocna preznojavanja, usro sam se moram priznati.

Link to comment




muha, međed
[emoji1695]
 
 
e
udostojite nas par slova na tenisu, ne sme to bez vas da prođe

ne mogu da se investiram u to, nemam vremena sad. svakako nishta mimo ideje da je mogao da se vakcinishe, kod mene se vakcinisao ko nije smeo i imao i kovid ko nije smeo, i ni jedno nije proshlo ful glatko, to sam rekla 100 puta, pa iz te predrasude opravdano ne nameravam da izlazim.

koristim naravno prochitano da si preslozim scenu hihi.gif

chuvajte se ko je u prilici.

sent from novi mnogo jak bubamoto.


  • +1 7
Link to comment
16 hours ago, Filozof manijak said:

U zgradi mojih matoraca, u razmaku od dva dana preminulo je troje starijih ljudi od kovida.

Katastrofa!

Ovo kosi kao kuga.

 

I svi nevakcinisani, mada to sad  više nije ni važno.

 

Rekao bih da je prilično važno, da su vakcinisani bilo čime, skoro sigurno bi bili živi.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, Sandradjer said:

Sve apoteke sam obisla i nasla u Nusicevoj Ivancic ali neki kineski Boson. Zna li neko kakav je?

Dobar.Priznat i u EU.AquaLab 0-24h sa njim radi testiranja,piše na njihovom izveštaju po izdavanju rezultata testiranja.

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, Caligula said:

Ja da prijavim cetvrti dan grlo i novo preznojavanje nocas - a danas ko nov (sem grla).

 

Radicu test krvi za deset dana da vidim je li ovo bio kovid ili neka cudna sezonska viroza. Nikada nista slicno nisam zakacio, u to sam siguran. Prva dva dana jake i neprijatne aritmije, nocna preznojavanja, usro sam se moram priznati.

Polako samo, te aritmije mogu i na nervnoj bazi. Ocito neka viroza, los san i sve sto ide uz to. Samo ti odmaraj dok se organizam ne stabilizuje :).

Hidriranje obavezno, preznojavanje, piskenje je dobro (izbacuje se virus)

 

Edited by Sandradjer
  • +1 1
Link to comment
On 7.1.2022. at 22:08, Milosh76 said:

Ako je zenina koleginica juce otkrila da je pozitivna (u ponedeljak je bila negativna), zena je juce radila od kuce (znaci kontakt je bio ponedeljak-sreda), do kada ocekujem da ce se pojaviti simptomi, ako ih bude? Po nekoj mojoj proceni nedelja ili ponedeljak?
 
Koleginica ima neke blage simptome, mislim da ni temperaturu nema
 

Kakva je situacija kod tebe?

Neki moji prijatelji, tacnije za dvoje tvrdim, znaju s velikom verovatnocom kad su ae zarazili, pojavili su im se simptomi za 48h 

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
Kakva je situacija kod tebe?
Neki moji prijatelji, tacnije za dvoje tvrdim, znaju s velikom verovatnocom kad su ae zarazili, pojavili su im se simptomi za 48h 


Nemamo nikakve simptome niti temperaturu, na srecu.

Ona od ponedeljka svakako radi od kuce, pa ce se tu zastiti maksimalno. Ta njena koleginica ima samo kijavicu i povremenu glavobolju i to je to.

Izgleda da ce biti ok.
  • +1 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...