Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

38 minutes ago, Have_Fun said:


Isto si - a sa ovim simptomima?
Jesu li ti se javljali problemi sa stomakom mozda?

 

Ne, ja sam bio +, doduše na brzom antigenskom, nije mi rađen pcr nikako. To bilo još jesenas. Nisam imao stomačne probleme. Al ovo kako si opisao, bukvalno sve kao kod mene, isto me glava retko/nikad ne boli.

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Dakle, još jedan od propovednika istine™ nas napustio... :(

 

Inače, od kad je to da je ppp slobodnomisleći forum? To ovaj forum, u kontekstu koji mnogi koji ovde dodju i misle da jeste, nikada nije ni bio...

Konacno neko da iskreno napise da je ovo "ja tebi serdare, ti meni vojvodo" forum.

Moze moderacija slobodno da izbrise ove moje "antivaksersko djubre" postove, vi se ionako razumete u sve zivo, od sporta, preko politike do medicine i nuklerane fizike.

Iskreno, zabole me, ionako oni sto ih vredi citati sve redje pisu.

Edited by Drako
Link to comment
Just now, Drako said:

Konacno neko da iskreno napise da je ovo "ja tebi serdare, ti meni vojvodo" forum.

 

Nije...

 

Ali ne možeš da dodješ da pišeš, a da ne očekuješ da ljudi samo slušaju i da ti ne odgovaraju...

 

Svako ko je od postanka ovog foruma došao ovde da širi neku istinu™, bio je razočaran što ga ljudi napušavaju i niko ne prihvata da to što priča nema smisla... I ti ljudi umesto da se zamisle nad svojim istinama™, okrivljuju forumsku zajednicu da je sekta, serdar-vojvodo i slučno... A najčešće je sindrom Muje na engleskom autoputu u pitanju...

  • +1 5
Link to comment

@Svemir Zeka

 

Napadi panike su postali masovni u vreme Korone.

 

Ja sam letos posle vakcinacije imao trnjenje u nogama, pritisak i u nogama i u glavi, plus je bio ispitni rok, a i moje razmišljanje uopšte o primanju vakcine. Ništa što nekoliko izlazaka nije izlečilo.

  • Hvala 1
Link to comment
Just now, Milošica said:

@Svemir Zeka

 

Napadi panike su postali masovni u vreme Korone.

 

 

Što je u principu i normalno. Jer se i kovid i post kovid simptomi dobrim delom poklapaju s anksioznim. A i zato što živimo kao na brzoj traci i svakodnevno se zasipamo traumama, stresovima....

Sve to može da se, na kraju krajeva, i iskombinuje (mene je tad frka bila da mi se pluća nisu nešto rasturia posle te pneumonije od kovida i astme i šta ja znam i tu sam malo krenula da paničim :ph34r:)

 

3 minutes ago, Milošica said:

Ništa što nekoliko izlazaka nije izlečilo.

 

E, to. I ja posle dve nedelje imala neke dobre vesti, došla kod lekara a od simptoma više ništa :D

  • +1 1
Link to comment
Opet masis ceo fudbal, ne radim u KCK, i nisam na mestu na kome farmaceutske kuce mogu da me podmite na bilo koji nacin.
Posao kojim se bavim nema veze sa medicinom, ali sam u stalnom kontaktu sa lekarima razlicitih specijalizacija, silom prilika. Silom licnog izbora zivim sa lekarom koji ipak malo vise zna od 95% vas, pa cu njoj ipak verovati u vezi medicinskih pitanja, mada sta su njena specijalizacija i magisterijum naspram misljenja jednog Mileta tm
Aha, ko zna dokle ćemo dogurati do kraja ove rasprave, da zapravo ni tvoja žena (ti si je uveo u priču kao "dokaz") nije direktno u zdravstvu, nego...
I još mi nisi odgovorio da li si otišao na preglede posle tog stravičnog iskustva sa drugom dozom?
Mislim ako je to pokazatelj štetnosti vakcine, logično je da proveriš da neka šteta nije učinjena.?
A i bilo bi korisno za druge ljude.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Nije...

 

Ali ne možeš da dodješ da pišeš, a da ne očekuješ da ljudi samo slušaju i da ti ne odgovaraju...

 

Svako ko je od postanka ovog foruma došao ovde da širi neku istinu™, bio je razočaran što ga ljudi napušavaju i niko ne prihvata da to što priča nema smisla... I ti ljudi umesto da se zamisle nad svojim istinama™, okrivljuju forumsku zajednicu da je sekta, serdar-vojvodo i slučno... A najčešće je sindrom Muje na engleskom autoputu u pitanju...

😆

Koju sam ja istinu sirio, majke ti?

Izneo svoje lose iskustvo sa revakcinom, deklarisao se kao pobornik vakcinacije (ili si automatski antivakser ako imas odredjene rezerve prema korona vakcinama) i sacekan sa rafalnom paljbom da sam ovakav i onakav. Znaci, da bih pisao na forumu moram da imam identicno misljenje gotovo u svemu kao vecina, pri cemu dobar deo vecine uopste ne cita do kraja sta sam napisao vec krece u frontalni napad, a ja treba da cutim. Jos mi Steins nabacuje da imam pizmu na KCK, a pola porodice mi unakazili.

Lepo sam pitao jel hocete moje potvrde o vakcinaciji, hocete da imenom i prezimenom navedem svoje clanove porodice koje su kasapini unakazili u klinickom centru?

Mozete da se ne slazete sa mnom, nije me briga, ali ne mozete coporativno da me proglasavate necim sto nisam. To se jos uvek zove zakon rulje a na to necu da cutim.

Link to comment
4 hours ago, de Sisti said:

Jel ovo taj brzi korejski test? Tasta dobila simptome pa smo je testirali. Blaga prehlada za sada. Okruglo 1000 din je test

20220107_120204.jpg

Jel ovo jednokratni test?

Kolko puta može da se pljucne 

Zašta je skraćeno C i T ? 

Link to comment
6 hours ago, Frank Pembleton said:

Čekaj, radiš u zdravstvu, a "živ ne bi doktorima u ruke"?
Zanimljivo.







... Shiit has hit the fan
 

Iznenadjujuće veliki broj lekara ima ovaj stav.  Ne da ne veruju kokegama, nego su im u pamćenju samo loši primeri iz prakse.

Link to comment

To je valjda opšta tendencija: da se pamte izuzeci od svih pravila, na primer baš tih vakcina i nekih teških reakcija, onda porođaji, ili bilo koje druge lekarske intervencije.....sve one stotine hiljada drugih koje prođu bez problema ne "zavrede pažnju", pa kao da se i ne dešavaju.

  • +1 2
Link to comment
Iznenadjujuće veliki broj lekara ima ovaj stav.  Ne da ne veruju kokegama, nego su im u pamćenju samo loši primeri iz prakse.
A nekako svaki taj nikada, ali baš nikada nije uradio to za šta optužuju ostale i vrlo bi rado lečili ljude, ali ovi drugi... Sačuvaj bože to sve neznalice.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:


 

 


A kako se osećaš kao deo tog, po tvom pisanju zločinačko udruženja?
Pošto ništa te farmaceutske kuće ne bi mogle bez vas u ustanovama?
Spavaš li mirno?








... Shiit has hit the fan
 

 

 

Ima kredit jbg mora se

  • Haha 1
Link to comment

Biće da se drug Drako zarazio nekoliko dana pred drugu dozu... 

Valjda je lakše verovati u najrazličitije razloge, a odbaciti onaj najbliži zdravom razumu.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Facundo Orellana said:

Biće da se drug Drako zarazio nekoliko dana pred drugu dozu... 

Valjda je lakše verovati u najrazličitije razloge, a odbaciti onaj najbliži zdravom razumu.

 

Ne znamo šta je bilo posle tog drugog dana, kako se sve to završilo

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...