Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

 

Ne, nego jer ponestaje radna snaga.

 

Ne prođe tako brzo.

 

 

a sinoć gledam na cnn-u prilog i pojavio se neki graf od cdc-a, po kome je nakon 5 dana od detekcije 31% još uvek pozitivno na korolu, dok nakon 10 dana taj broj pada na svega 5% sa omikronom, izgleda da su i oni počeli da lažu u cilju očuvanja ekonomije

Edited by gone fishing
Link to comment
a sinoć gledam na cnn-u prilog i pojavio se neki graf od cdc-a, po kome je nakon 5 dana od detekcije 31% još uvek pozitivno na korolu, dok nakon 10 dana taj broj pada na svega 5% sa omikronom, izgleda da su i oni počeli da lažu u cilju očuvanja ekonomije

Moj jutrosnji LFT je pozitivan, a prvi je bio (kao i PCR istog dana) 26.12.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Behemoth said:

Evo i mene posle 2 nedelje. Još danas i sutra sam u izolaciji zvanično. Maksimalno sam ispoštovao izolaciju, ovih dana izlazio samo do keja u šetnju, i to rano ujutru dok još nema ljudi.

 

Sve je prošlo kako treba, miris i ukus mi se polako vraćaju, problemi sa nosom i blagim kašljem su nestali posle 7 dana otprilike. Gospođa još malo kašljuca, ali mnogo manje nego pre 2 nedelje. Iako je ona na 3 testa bila negativna, ponašali smo se kao da je pozitivna jer nismo u prilici da se odvojimo skroz.

 

Vakcina ipak radi dobar posao!

 

 

Šta ti je pisalo u rešenju o izolaciji? Da uopšte ne smeš napolje ili da smeš da prošetaš, odeš do prodavnice i slično?

Link to comment
3 hours ago, Taihoskopija said:

Ja, otprilike, trenutno poznajem više + ljudi nego čistih. 

 

takodje, i niko nema ozbiljnije simptome, nos, grlo, blaga temperatura, i to je to. a svuda ogromni redovi, ispred laboratorija i kovid ambulanti. stvarno nisam pametan da li ima potrebe za tim i sveopstom histerijom.

  • +1 3
Link to comment

Ima

 

Esid: niste nikakvo merilo da li i koliko poznajete ljude sa blagim simptomima.

Obiđi bolnice da vidiš popunjenost kapaciteta.

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, dragance said:

I dalje?? 

 

Da :sad:

 

Tamo negde oko 6-7 dana je malo ubledela linija na T, ali sad opet isto.

 

Zavrsio sam ovu kutiju testova, pa mogu sutra da probam sa drugom vrstom...

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

takodje, i niko nema ozbiljnije simptome, nos, grlo, blaga temperatura, i to je to. a svuda ogromni redovi, ispred laboratorija i kovid ambulanti. stvarno nisam pametan da li ima potrebe za tim i sveopstom histerijom.

 

Malopre kažem kolegi da sam pozitivan, on odgovara da skoro svi koje poznaje sad imaju.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Ima

 

Esid: niste nikakvo merilo da li i koliko poznajete ljude sa blagim simptomima.

Obiđi bolnice da vidiš popunjenost kapaciteta.

 

ok, nisam bas u toku, niko koga znam nije u bolnici zbog korone, i niko ko je vakcinisan nije imao ozbiljniji problem, ni sada ni ranije.

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Da nisu testovi falicni? Nisam jos cuo za mnogo slucajeva da su pozitivni nakon 10+ dana.


Moguce je
U Austriji postoji neki formular da se popuni za ovakve slucajeve

link:
https://www.austria.info/en/service-and-facts/coronavirus-information/entry-regulations

tekst:

  • If you have recently recovered, your PCR test might still turn positive. Therefore, if you have recovered within the past 90 days, you can use a medical certificate (including the date of recovery) as a substitute for the PCR test. Please fill out this form in English if this applies to you.
Link to comment

Kod mene u SM i dalje nista a bas se dosta krecem, bukvalno niko od poznatih otkako sam ja prelezao krajem oktobra. Ili je do tih laksih simptoma pa ljudi i ne znaju da su pozitivni, bice da je to.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...