Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

 
 
Pozitivan smh
 
Danas bez temperature, manje kašlja, nos manje zapušen, al' antigenski kaže +
 
Dobio da pijem cefaleksin.

Jel još rokaju 14 dana karantin ako si +? Ono dobiješ rešenje i zovu te da proveravaju?
Link to comment

Cela planeta je smanjila taj period na 5-7 dana jer Omicron relativno brzo prodje samo mi smo veći katolici od pape.

Btw ko planira da radi brzi antigenski u Beolabu, ograničili su to na samo 3 lokacije (ko ima simptome) i to u terminu od 19-20h. Zapamtio sam Tadeuša Košćuška i Resavsku, ne znam koja beše 3. lokacija.

Link to comment

Ne znam o kom soju se radi kod mene. Nadam se da jeste omikron, pošto sam došao kod familije za praznike i baš bi bilo sranje ako je ovo delta. Doduše, oni su već imali ranije, pa ne brinu previše.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment

Ovde je deset punih dana, pocevsi od dan posle pozitivnog testa ili prvih simptoma. Moze da se skrati na sedam sa dva negativna testa, sestog i sedmog dana.

 

Quote

You can stop self-isolating after the 10 days if either:

  • you do not have any symptoms
  • you just have a cough or changes to your sense of smell or taste – these can last for weeks after the infection has gone

When to keep self-isolating after 10 days

If you have a high temperature after the 10 days, or are feeling unwell, keep self-isolating and seek medical advice.

 

Meni taj 11. dan istice veceras u ponoc. Direktorka (koja sedi pored mene) me nece nazad u ofisu dok ne testiram dva dana negativno :sad:

Povremeno kasljucnem/zagrebe me grlo, ali nemam nekih drugih simptoma - i nisam imao visoku temperaturu.

 

Sad citam da je moguce da LFT vracaju pozitivni rezultat i do 3 meseca (da se npr. zdravstveno osoblje ne testira 90 dana posle pozitivnog testa). A PCR i duze.

 

 

Edited by jms_uk
Link to comment

Stigao i Rendgen, sve ok ali me doktor ipak poslao na PCR za svaki slučaj za slučaj da sam pozitivan da krenem sa antiviralnim lekovima. Valjda neće trebati. Inače sam sem grla i kašlja sam poprilično ok.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Cela planeta je smanjila taj period na 5-7 dana jer Omicron relativno brzo prodje samo mi smo veći katolici od pape.

Btw ko planira da radi brzi antigenski u Beolabu, ograničili su to na samo 3 lokacije (ko ima simptome) i to u terminu od 19-20h. Zapamtio sam Tadeuša Košćuška i Resavsku, ne znam koja beše 3. lokacija.

 

odmah iznad Beolaba u tadeusa koscuska ima i family medica poliklinika, gde isto moze da se uradi

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Hermetico said:

Meni malo curi nos :sad:

 

hermetico nije hermeticki zatvoren

 

3 hours ago, napadaj said:

 

 

Pozitivan smh

 

Danas bez temperature, manje kašlja, nos manje zapušen, al' antigenski kaže +

 

Dobio da pijem cefaleksin.

 

3 hours ago, Have_Fun said:

Prepisaces koronu za cas

Sad oko Bozica udaris na krkanluk, ruske salate, pecenje, ren, sarme, kiseo kupus i za 3 dana si negativan :)

 

 

napadaj napada koronu

 

 

nadam se da se ne ljutite. brz oporavak svima :) 

  • Haha 3
Link to comment
Just now, cedo said:

 

hermetico nije hermeticki zatvoren

 

 

 

 

napadaj napada koronu

 

 

nadam se da se ne ljutite. brz oporavak svima :) 

Ne ljutim se no mi smešno, zvekno me i proliv. Žena vazda flegma iz oblaka zbori: Čistiš se

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, ducca said:

Cela planeta je smanjila taj period na 5-7 dana jer Omicron relativno brzo prodje

 

Ne, nego jer ponestaje radna snaga.

 

Ne prođe tako brzo.

 

 

  • +1 2
Link to comment




skoro sve sam vas voleo
:grozan:


Ako si slucajno ovih dana pazario minija, prepisi ga meni, oduvek mi je neostvarena zelja. A moze i T Roc.


Sent from my M2012K11G using Tapatalk

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
On 3.1.2022. at 23:37, Dankan Ajdaho said:

Hajde kad joj prođe nemoj zaboraviti da napišeš kako je prošla. Pretpostavljam da je bila vakcinisana?

Da, da, vakcinisana. Javljam!

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...