Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

On 25.12.2021. at 21:09, MocaVukotic said:

Kaze ona dobro sam ja, idi ti kuci.... 

:cry: niko kao majka. 

Nek ti je živa i zdrava 100 godina. 

 

Dobro je prošla, i obavezno ispratite post covid stanje. 

  • +1 4
Link to comment

problem je shto ne znamo. drugi problem, bar meni, jeste shto ja nisam raspolozena da se ponovo razboljevam, ja lichno, chak ni minimalno. uopshte ne vishe nikad. a koliko bi me tek nerviralo razboljevanje okruzenja, da ne pricham, uopshte mi se to vishe ne radi, narochito ne ti igrokazi sa vishestrukim zarazavanjem dok se nacija ne prokuzi sedamosam puta dry.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.



  • +1 7
Link to comment
22 minutes ago, renne said:

Skoro da i nema

Divota, kod mene eksplodirao virus ko nikad zahvaljujci fakin divljacima iz Britanije a jos nemamo nijedan slucaj Omikrona. Jebali smo jeza dvaput u ledja, po svemu sudeci :fantom:

Link to comment
1 hour ago, Lancia said:

Divota, kod mene eksplodirao virus ko nikad zahvaljujci fakin divljacima iz Britanije a jos nemamo nijedan slucaj Omikrona. Jebali smo jeza dvaput u ledja, po svemu sudeci :fantom:

 

Radite li sekvenciranje?

Link to comment

Ja u petak bio 2 puta pozitivan na antigenskom testu, a gospođa 2 puta negativna plus negativna na PCR testu.

 

U principu smo dobro, lagana prehlada, zbog koje ranije ne bismo ni išli kod lekara. Sad smo otišli jer sam ja izgubio čula mirisa i ukusa. Dali mi neki antibiotik da pijem 7 dana + vitamine svakodnevno. Ništa temperatura, malo curi nos, ona pomalo kašlje a ja čak ni to. Već mi deluje da prolazi sve, jutros kao da sam uspeo da osetim ukus doručka.

 

Inače smo oboje bustovani Fajzerom nedelju dana pre prvih simptoma.

  • +1 6
Link to comment
7 minutes ago, jms_uk said:

 

Radite li sekvenciranje?

Ovo je Fuerteventura :) mislim ne znam, niti me je interesovalo do sada, sve informacije u vezi virusa su vrlo sture. Nas je za sada zaobisla korona samo zasvaljuci tome sto zivimo u maloj sredini i sto smo odlaske do gl.grada i kontakte s ljudima sveli na minimum. 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...