Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

6 minutes ago, Valkyrie said:

Ne znam šta je ovo poslednje ali zvuči kao nešto bezobrazno, sram te bilo Arame, za svaki slučaj :sleep:

 

Verovatno ima neka poslovica doskočica u fazonu svako tumači onako kako mu blisko, pa smatraj da sam ti to rekao. :D


A da, što je babi milo to joj se i snilo :laugh:

Link to comment
2 hours ago, Tsai said:

Meni se nesto cudno desava. Prelezo sam u oktobru, imam 3 doze btw. Pre par dana sam poceo da slabije osecam neke mirise, a neke jace, bas je sizofeen osecaj. Neke sastojke jela skroz osecam neki kao da ne postoje. Neki mirisi su mi zamenjeni skroz onim tupim metalnim mirisom koji je bas odvratan. Da se testiram? Moze biti da me je samo malo poprskao omikron? Nemam drugih simptoma al ovo je bas frustrirajuce. Druga opcija je da mi se posle par meseci pojebalo sve kao posledica long covida?

 

Znaš kako, ja ovako čitav život:D živim, čas osećam nešto smrdi (to je postalo izraženo otkad sam prestala da pušim), čas neke nedefinisane mirise, ukusi mi se isto ponekad raslojavaju, uglavnom - do kovida nisam ni razmišljala o tome. Sad otkako obraćam pažnju, više mi se to ne dešava :unsure:

A inače to za pojačan miris dima od cigare - na primer, osetim na stanici dok čekam autobus na 5-6 metara i smeta mi - siguran znak da sam prehlađena.

Izgleda da je individualno sve. 

Link to comment
41 minutes ago, Sandradjer said:

Nema na cemu. Svi volimo lepe vesti, pregurali ste.

I dete drmala temperatura? Ako nije tajna koji je uzrast deteta?

14 mjeseci.

2 dana 38-39 temperatura. Poslije kašalj, inhalacije i te zajebancije.

Ali dobar je sad.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Jeremija said:

Za te probleme sa ukusima i mirisima, dobro je da se (umesto da se popije) namaže ispod jezika sa A vitaminom, komšinici se znatno popravila situacija...

 

Samo da dodam, i po jeziku, i nikako veliku količinu, otprilike onoliko kapi koliko bi se koristilo za normalnu upotrebu.

Link to comment
23 hours ago, gospa buba said:



junior odradio fajzera 4 dana. rekord, realno. spremni smo za novi kovid :dry:


 

 

Četir' dana?!

To se u moje selo vika kiloster :fantom:

 

 

Ok, sam ću napustiti topić 

  • Haha 1
Link to comment
 
Četir' dana?!
To se u moje selo vika kiloster fantom.gif
 
 
Ok, sam ću napustiti topić 
chetir dana temperature na svakih 12 sati, 38 do 40, zavisi u kom trenutku je uhvatish. od kovida se razlikuje po tome shto ova skochi za 10 minuta bukvalno, na tvoje ochi, i ako promashish minut, odmah je 40, ali nema taj iscrpljujuci efekat kao kod kovida, nego na prekidach, sad imash sad nemash ostalo si ok. nema mesa, shto bi se reklo. kod kovida se valja satima, raste raste, posle pada satima. s tim shto on te efekte na premor koske mishice nije imao ni u kovidu neshto izrazene, chak ni respiratorno ne znam shta, mrljavo sve. samo dani i dani temperaturchine sa iscrpljivanjem. (probavno naravno jedan spektakli™, posebno ako si josh mlad chovek i zabole te da jedesh pre brufena [emoji38]ol: ). svako ima neku svoju foru.

edip. mocovukoticu, zivila keva i vi sa njom! biggrin.png

sent from novi mnogo jak bubamoto.








Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...