Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Koliko sam ispratio, ne rade d-dimer odmah na početku.

Ali urade kasnije.

Takvo je bar iskustvo mog kruga društva i poznanika koji su bili zaraženi, a i rođaci i poznanici koji su u kovid timovima mi rekoše isto.

  • +1 1
Link to comment
Koliko sam ispratio, ne rade d-dimer odmah na početku.
Ali urade kasnije.
Takvo je bar iskustvo mog kruga društva i poznanika koji su bili zaraženi, a i rođaci i poznanici koji su u kovid timovima mi rekoše isto.
To da. Inicijalno ne.







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Mi u kući se razboleli identično kao pre 2,5 nedelje. Isti simptomi, isto sve. Ja se testirala prvi put, negativna. Bila na bolovanju, vratila se na dva dana, od noćas kašljem suvo, opet sinusi, kijanje.....

  • Tužno 1
Link to comment
13 hours ago, Dankan Ajdaho said:

Jeste, potvređeno je.

 

Trebao sam buster primiti juče (no i bez njega AT su mi skoro na maksimumu).

 

Kaže dr da je skoro sigurno Omikron varijanta, s obzirom da nemam pad leukocita karakterističan za Deltu.

 

Sad je na ćelijskom imunitetu da odradi svoje.

ovo nije pitanje za tebe, ali omikron bi trebalo da se vidi u jednoj specificnoj kombinaciji rezultata na pcr testu. nadam se da nasi obracaju paznju na to. 

inace, koliko vidim, kod nas jos nema zvanicnih slucajeva omikrona. kako zanimljivo.

Link to comment
3 hours ago, Jozef K. said:

Pored crp leukociti na gornjoj granici. Čudno. Meni su bili 4,4. Na donjoj granici što je logično za virus.

 

BTW, kaže Dr da je taj "nepostojeći" pad leukocita upravo ključni znak da nije Delta. Kaže da je skoro unisono pravilo da kod Delte dolazi do dobranog pada leukocita prilikom infekcije.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Moji testovi negativni, i prvi PCR radjen u nedelju i ponovljeni PCR danas. Celo popodne i veče u petak sam provela u istoj maloj prostoriji slažući Lego sa  11-ogodišnjom rodjakom koja je u subotu ujutro testirana pozitivno, njen brzi test je pokazao dve linije posle bukvalno 10 sekundi, a kasnije i + na PCR (i dalje nema nikakvih simptoma). Njeni roditelji isto negativni. To je već treći slučaj u bližoj okolini u poslednjih nedelju dana da znam da je dete pozitivno bez simptoma, a oba roditelja negativna (5/6 roditelja vakcinisano sa dva Fajzera kao i ja, jedan dupla AZ i buster Fajzer). 

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...