Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

aj ti blago meni da ti to vide da nije tromb, tako je meni iz noge krenuo pa stigo do srca...
Pijem eliquis, ddimer dobar... Ne bih rekao da je tromb.

Sto mislis da je mozda tromb?
Moze i na PP ako ti je lakse
Link to comment

zato što sam ja imao takav čudan osećaj u listu noge. i sve kao nije strašno, proći će, možda nedostatak magnezijuma... i posle 3-4 dana infarkt.
nemam nameru da te plašim, samo mislim da treba da proveriš. da sam ja otišao na vreme da to pogledaju, ne bi mi se desilo veće sranje.

  • +1 3
Link to comment

Meni je gornji deo leve butine u pitanju, imao sam grceve u obe noge, cesce nego obicno, a nemam ih bar 10dana.

Svakako sam planirao da odem na detaljniji pregled.

Hvala na savetu



Link to comment
8 minutes ago, Kelt said:

to mi više zvuči kao hipoestezija, smanjen/oslabljen osećaj.. onako, kao da osećaš da je tudja noga? 

Meni su jos u bolnici, KBC Zvezdara, rekli da je to posledica kovida, da to je neki nerv ostecen i da ce vremenom da se oporavi.

 

Recimo da je to "osecam kao da je tudja noga" po onim definicijama hipoestezije sto sam nasao na netu

 

Google mi ne pomaze mnogo.. sta je hipoestezija, koliko je opasna, kako se leci, da li da panicim...? To je posao za neurologa?

 

Normalno osecam dodir, poenta je kao da je glatka povrsina, kao da kad ustinem, recimo, desnu i levu butinu, ne ponasaju se isto, nije isti osecaj.

Edited by Milosh76
Link to comment
1 hour ago, Kelt said:

pa ništa, proći će.. dok se obnove senzitivni deo. Probaj da uzimaš malo vitamina B

 

Hvala ti. Da povecam kolicinu piva ili imas bolji savet? :D 

 

42 minutes ago, aram said:

@Kelt

fala što si se javio, da ga ja ne plašim bezveze :) 

 

Naprotiv, pomazes mi, teras me da odem kod doktora i proverim se nakon korone. Da se ne opustim, jer sam dobro generalno.

Edited by Milosh76
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

 

Hvala ti. Da povecam kolicinu piva ili imas bolji savet? :D 

 

napisao je bio neko na doktorskoj vajber grupi koji suplement je dobar, ali sad ne mogu da nadjem pa da me ubijes

Link to comment

Sinoc sam sa burazerom i kumom gledao fudbal kod mene kuci. Pre 5min me zove burazer i kaze da nije spavao celu noc jer je dobio temperaturu i sve ga boli. Posle ide da se testira pa ce mi javiti. Ja sam prelezao prosle godine tj. u novembru sam imao antitela. Da li da idem da se testiram ili da cekam ako se pojave simptomi,?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
15 minutes ago, Moća said:

Sinoc sam sa burazerom i kumom gledao fudbal kod mene kuci. Pre 5min me zove burazer i kaze da nije spavao celu noc jer je dobio temperaturu i sve ga boli. Posle ide da se testira pa ce mi javiti. Ja sam prelezao prosle godine tj. u novembru sam imao antitela. Da li da idem da se testiram ili da cekam ako se pojave simptomi,?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Ako si se rezarazio™ sinoć, nemaš nova antitela još. Ja bih sačekala, ukinula kontakte sa ljudima par dana i nadala se najboljem. Jedino ako hoćeš da proveriš da li ti još šljakaju stara at, jer nećeš ili ne možeš da se ukloniš od ljudi trenutno.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Moća said:

 Posle ide da se testira pa ce mi javiti.

 

Da li da idem da se testiram ili da cekam ako se pojave simptomi,?

Ma idi ti odmah, pre njega, da ga zajebeš. 

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...