Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

I tako odem ja kod zenine sestre na rodjendan. Popio rakijucu, gasio kiselom, pojeo rolat sa sunkom I rusku I dodje torta.

Elem, slatko nisam jeo bar dva meseca, ukrao mozda 3 komada jafa keksa I stanglu cokolade za to vreme, a na stolu cheesecake.
Nisam ljubitelj, al nisam ni odbio. I budala pojedem celo parce.

Da skratim, od 4ujutro do pre 2h me razvaljuje stomak, izmedju rebara I desno.

Prvo drzavna Opsta praksa, pa UZ u Medigrupu pa sam dva puta povracao, bio zut I nisam mogao normalno da hodam. Cak sam I 2 puta povracao vodu, posto nista nisam jeo

Stanje popodne malo bolje uspeo sam da dremam, medjutim bol je tu cak dobijem I temperaturu.

Hitno odem u Medigrup kod hirurga koji kaze Gastritis, upala zeludca I 12palacnog creva, dao mi bocu u venu I sad se smirilo.
Sutra idem kod gastro.. da vidim sta ce mi reci.


Gastritis je posledica korone tj samo je cekao da necim iziritiram zeludac I da krene.

Cuvajte se ljudi I poscujte lekare, mnogo su zajebane posledice moguce.

  • +1 7
Link to comment

gastritis pre može da bude posledica silnih medikamenata koje si koristio u abnormalnom broju poslednjih meseci

 

ako je t° to bi mogao da bude i stomačni virus, mada s obzirom na prethodno preležanu bolest trebalo bi da uradiš kompletnu gastro sliku, uz i gastroskopiju obavezno

  • +1 1
Link to comment

Drži se... Jbm mu miša

Kolega koji je hospitalizovan zbog korone sad ima dobrano sjebanu jetru.
Oporavlja se ali se strašno zamara.
Doktor mu rekao da moguće da mu je jetra sjebana gomilom lekova kojim je kljukan....



Link to comment

Zato ja pijem livercare otkako sam izasao izbolnice, mesec i po dana...

 

Od jutros nemam temperaturu, to je bio stres i trenutna reakcija organizma...

Edited by Milosh76
Link to comment

Kao neko ko godinama gaji čir na 12topalačnom  onako laički a po simptomima( bol koji je na desnu stranu a čini se da te sve boli)  rekla bih da si hranom iziritirao  želudac i okolinu ionako iziritiranu lekovima koje si pio mesecima.  Ja sam imala u životu nekoliko takvih napada al se smirivalo kad se ispovraća sve i 2 dana živi na lekovima za želudac i prepečenom lebu :) Za divno čudo nisam nikada završila kod lekara , valjda sam se dobro upoznala sa svojim čirićem ali moja majka jeste. Meni uz taj bol u želudcu naidje strahotna glavobolja  recimo pa onda udjem u krug, pijem nešto za glavobolju a to nešto mi rastura želudac . Uradi gastroskopiju da budeš siguran kakvo je stanje i onda vodiš računa i srediće se polako.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Izvinjavam se gospodinu Koroni, ispalo je da imam kamen u zuci velicine 13mm koji se "naljutio" jer sam jeo masni cizkejk.

Jedina veza sa koronom je 2 meseca konstantnog uzimanja vitamina C, koji moram piti uz Nolpazu, antibiotika I svih drugih cudesa.

Link to comment
Izvinjavam se gospodinu Koroni, ispalo je da imam kamen u zuci velicine 13mm koji se "naljutio" jer sam jeo masni cizkejk.

Jedina veza sa koronom je 2 meseca konstantnog uzimanja vitamina C, koji moram piti uz Nolpazu, antibiotika I svih drugih cudesa.
Žena od kolege ide sutra na vađenje kamena koji je krenuo u kanal.
Morali su privatno da idu, u državnim ustanovama koje rade uopšte su užasne liste čekanja...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
48 minutes ago, Milosh76 said:

Izvinjavam se gospodinu Koroni, ispalo je da imam kamen u zuci velicine 13mm koji se "naljutio" jer sam jeo masni cizkejk.

Jedina veza sa koronom je 2 meseca konstantnog uzimanja vitamina C, koji moram piti uz Nolpazu, antibiotika I svih drugih cudesa.

htedoh juče da napišem da bi po bolu, a rekao si desna strana, to mogao da bude kamen u žučnoj kesi

al reko aj da ne delim dijagnoze po forumu, ne bi mi bio prvi put

:fantom:

 

 

e

to nema nikakve veze sa koronom, niti može da se formira tolikog prečnika zbog unošenja lekova

ako je okrugli to je “ok”, šiljati oblik nije ok

mada bi u svakom slučaju to trebao da izvadiš. pričam iz iskustva

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...