Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

1 hour ago, Milosh76 said:

Antitela 6.27, a margina je, 1.4.. Jel sam dobar?

Fenomenalno. Definitivno teža slika daje veći broj antitela. Tebi ne treba vakcina jedno tri godine 😁

Link to comment
17 minutes ago, Jozef K. said:

Fenomenalno. Definitivno teža slika daje veći broj antitela. Tebi ne treba vakcina jedno tri godine 😁

Pa mozda uglavnom al ne definitivno.

Pomenula drugovih 7,68 ( refer.vredn.za pozit iznad 1) a imao laksi oblik

Radjeno 5 nedelja od pojave simptoma

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, InvisibleLight said:

Pa mozda uglavnom al ne definitivno.

Pomenula drugovih 7,68 ( refer.vredn.za pozit iznad 1) a imao laksi oblik

Radjeno 5 nedelja od pojave simptoma

Slažem se. Definitivno mi je više uzrečica. Prava reč je uglavnom

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, čekmeže said:

Moj ćale je u bolnici mesec dana, danas je uspeo da stoji bez držanja za krevet. Kaže da ne puštaju dok im saturacija bez maske ne pređe 90.

Joooj :sad:

Podrška ćaletu.

Link to comment

@čekmeže

 

Biće to ok i mora biti!

 

Bivši zaraženi, kada ste počeli da se krećete po javnosti™ bez bojazni da ćete da zaražavate okolo? Nakon isteka zvanične izolacije od 14 dana ili ste čekali duže? Nisam sposobna da odlučujem, pošto se krećem između zvaničnog "može" i paranoje da "ipak možda". Svakako planiram da nastavim praksu: maske svuda i sve ostalo kao civili, kad god to bilo. 

 


Link to comment

U moje vreme je trebalo da se uradi drugi test, pa se tada čekalo na rezultate. U suštini meni je izolacija prošla posle 21-22 dana od dobijanja temperature. To je sasvim sigurno dovoljno vremena da virusa nema. 

Uglavnom kažu 14 dana od pojave simptoma ili prestanak simptoma/ temperatura plus tri dana da je dovoljno.

  • Hvala 1
Link to comment
11 hours ago, Taihoskopija said:

@čekmeže

 

Biće to ok i mora biti!

 

Bivši zaraženi, kada ste počeli da se krećete po javnosti™ bez bojazni da ćete da zaražavate okolo? Nakon isteka zvanične izolacije od 14 dana ili ste čekali duže? Nisam sposobna da odlučujem, pošto se krećem između zvaničnog "može" i paranoje da "ipak možda". Svakako planiram da nastavim praksu: maske svuda i sve ostalo kao civili, kad god to bilo. 

 

 

 

 

neka novija istraživanja vele da više nisi zarazna 9 dana od pojave prvih simptoma mada je to malo zbunjujuće ako uzmemo u obzir da dosta ljudi je vuklo temperature 12 dana i više.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...