Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Otprilike je ovako od samog pocetka. S'tim sto sam u pocetku  stalno osecao dim, kao da nesto gori - kazu da je to uobicajeno. Sada toga nema.

 

Meni ne smeta toliko, da budem iskren. Ne fale mi ni mirisi, smradovi jos manje. :)

 

Ok, nezgodno je sto za neku zaostalu hranu iz frizidera ne mogu da odredim da li valja ili ne. Samo vidom, pogadjam :)

  • +1 1
Link to comment

Prije korone vazilo je da Igg antitijela na virus koji je prelezan ili protiv koga smo vakcinisani, ostaju trajno prisutna. Ako je vakcinacija uspjela. 
Kad bi nas 100 vakcinisanih protiv malih boginja sad testiralo igg antitijela na virus malih boginja, kod ogromne vecine bi igg bila pozitivna.

Link to comment

Novogodišnji igg rezultat mi je 11. Nisam ni znao da sam zakačio koronu. Početkom decembra sam uradio pcr i bio je negativan. Procenjujem da sam se zarazio početkom novembra, kada sam osećao malaksalost, u smislu da neke bazične vežbe nisam mogao da uradim i bilo mi je teško da potrčim za klinkom u parku.

 

Nemam pojma kako sada da se ophodim, iskreno, srodio sam se sa epidemiološkim merama. Kapiram da ću narednih mesec dana da se malo opustim i okoristim o ova antitela dok su još tu.

Link to comment
Novogodišnji igg rezultat mi je 11. Nisam ni znao da sam zakačio koronu. Početkom decembra sam uradio pcr i bio je negativan. Procenjujem da sam se zarazio početkom novembra, kada sam osećao malaksalost, u smislu da neke bazične vežbe nisam mogao da uradim i bilo mi je teško da potrčim za klinkom u parku.
 
Nemam pojma kako sada da se ophodim, iskreno, srodio sam se sa epidemiološkim merama. Kapiram da ću narednih mesec dana da se malo opustim i okoristim o ova antitela dok su još tu.
ja sam procenila da mi se ne isplati da se opushtam, a ni da iritiram okruzenje, te drzim mere sve do samog kraja.ja dodjem kuci i zaboravim da skinem masku :dry:

glede mirisa i ukusa. junior je u jednom trenutku rekao nisu ti loshe ove cufte sa cimetom, al shto si stavila i u pire rolf.gif
odjeban ekspresno da izmishlja, a sad smo to pripisali koroni. glavobolja i cimet, to su bili simptomi.

sent from bubamoto


  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Ja prelezah bogami neku jacu prehladu u oktobru, dal je korona, ko ce ga znati, uglavnom, takvu prehladu ne pamtim da sam prelezao..malaksalost, osecaj vrucine, blaza dijareja.dal je kovid, jbem li ga, pitao sma ovde da mi neko od silnih "eksperata" pomogne, i nista..mada ne verujem da  je kovid

Link to comment
9 minutes ago, gospa buba said:

ja sam procenila da mi se ne isplati da se opushtam, a ni da iritiram okruzenje, te drzim mere sve do samog kraja.ja dodjem kuci i zaboravim da skinem masku :dry:

glede mirisa i ukusa. junior je u jednom trenutku rekao nisu ti loshe ove cufte sa cimetom, al shto si stavila i u pire rolf.gif
odjeban ekspresno da izmishlja, a sad smo to pripisali koroni. glavobolja i cimet, to su bili simptomi.

sent from bubamoto

 

Haha, u vezi mirisa, sad rekonstruišem da sam otprilike u tom kritičnom periodu ubeđivao suprugu da stanje namirnica u frižideru baš i nije tako strašno kako je tada opisivala. ma može to da se jede, ne brini. :isuse:

 

možda je dijareja zbog toga simptom kovida :lolol:

  • Haha 3
Link to comment

uh koliko vas sa igg+ bez da ste bili svesni infekcije :)

 

pokusavala al mi ne da il ne znam pa aj nek neko postavi ppprokuzenost poll sa opcijama 'da (ukljucujuci igg+)' i 'ne'

bas me zanima idemo li na 40%,, mada nije relvantno za srbiju polovina ljudi zvii vani

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...