Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

9 hours ago, Constantin said:

Ja sam mislio da si ti moj verni pratilac na stranici....xixi

Pratim naravno nego ko je be ovaj leleee, ko na traci se menjaju. 

Link to comment
8 hours ago, W.F.C. said:

Pratim naravno nego ko je be ovaj leleee, ko na traci se menjaju. 

A be to je taj poznati kao i ovaj poznati što dodje za sportskog direktora. Neko ih je prepoznao  ali se nije upoznao kakav im je minuli rad.

Link to comment
3 hours ago, Gradina said:

A be to je taj poznati kao i ovaj poznati što dodje za sportskog direktora. Neko ih je prepoznao  ali se nije upoznao kakav im je minuli rad.

Iskreno...i ja sam mogao da budem sportski direktor. I onako se Ivica i Propadalo za sve pitaju, još kad "selac" preuzme školu (ako već nije) ekipa će bude kompletna....

Link to comment

Pa takvi ko mi i treba budu na funkcije u klub, jedino ga mi volimo. 

Nego sta prica Ivica jel ce bude brukanje na hramu stadiona u Humskoj? 

Link to comment

Ako je nesto lepo to je videti dva mlada golmana na golovima oba kluba. Rekreativno i mi i oni. Trebaju nam tri pobede kuci bar. Mozda i prosire ovu jadnu ligu. Dugo nismo bili ovoliko u kurcu. 

Saranovic na b92 likuje, sve kako treba, lece se rane od derbi, Radnicki nikad u vecim problemima... Stanje koje se prizeljkuje svakako. Necu vise. 

Edited by W.F.C.
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

jel bi otišli iz kluba naši jahači iz apokalipse ako (recimo) ispadnemo iz lige? 

Pu pu pu.Pomeri se sa mesta.  ( U vezi ispadanja iz lige )

 

Link to comment
On 11.4.2021. at 21:10, zikaPantelej said:

jel bi otišli iz kluba naši jahači iz apokalipse ako (recimo) ispadnemo iz lige? 

Ja mislim da je sve unapred izračunato i da se zna šta može da se unovči, a da ne ispadnemo iz lige. Kalkulacija je takva da se Mančester Siti (Rad ) i Napredak izvuku, a najverovatnije "natrte" Javor i Pazar. Kako će ispadne na kraj, će vidimo. 

Link to comment
20 hours ago, Boki Nis said:

Video sam jbg.... I kod njihovog prvog gola njihov igrač igrao rukom

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Da malopre odgledah snimak . Tu ruku nisam  uočio jer sam bio na drugoj strani terena

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...