Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Raspitao sam se , ne dolazi Kordic... Nikad nije ni bio opcija a i ne ocekujte uspesan prelazni rok , nece Ivica da ulaze zbog virusa! 

Link to comment
Raspitao sam se , ne dolazi Kordic... Nikad nije ni bio opcija a i ne ocekujte uspesan prelazni rok , nece Ivica da ulaze zbog virusa! 
U pravu je... Kad nece ni ima navijača...

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
2 hours ago, martick said:

Raspitao sam se , ne dolazi Kordic... Nikad nije ni bio opcija a i ne ocekujte uspesan prelazni rok , nece Ivica da ulaze zbog virusa! 

A da zaradi hoće. O kakvom ulaganju je uopšte reč ? Kad je pa nekog  igrača platio ? Jedino ako je plata igrača ulaganje !!!

Link to comment

Dva uzastopna gola, OFI ju na Kritu pa AEK u. Pogledah statistiku, pokrivao celu desnu stranu, i napred i nazad, to je radio i u plejofu kod nas prosle sezone, bukvalno drzao ceo tim. 

Link to comment

Pogledah malo forum Vojvodine...
image.png.02257c87bc261b41373ca58b73b9c366.png
 

 

Ovaj mali, ako je verovati snimcima, podseća na Čumića i Ranđelovića...

 

Što se ulaganja tiče, ne verujem da će iko išta da ulaže značajno pa tako ni mi, (osim onih koji su na državnim jaslama od osnivanja pa dok je sveta i veka)..
Mislim da će igrači gledati da odrađuju ugovore, klubovi da izbegavaju velike investicije i generalno svi će da čekaju šta će dalje da se dešava.. kao uostalom i mi ostali smrtnici koji ne jurimo loptu...

Edited by zikaPantelej
Link to comment
4 hours ago, Boki Nis said:

Kakav je ovaj mali što došo?

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

 

3 hours ago, zikaPantelej said:

Pogledah malo forum Vojvodine...
image.png.02257c87bc261b41373ca58b73b9c366.png
 

 

Ovaj mali, ako je verovati snimcima, podseća na Čumića i Ranđelovića...

 

Što se ulaganja tiče, ne verujem da će iko išta da ulaže značajno pa tako ni mi, (osim onih koji su na državnim jaslama od osnivanja pa dok je sveta i veka)..
Mislim da će igrači gledati da odrađuju ugovore, klubovi da izbegavaju velike investicije i generalno svi će da čekaju šta će dalje da se dešava.. kao uostalom i mi ostali smrtnici koji ne jurimo loptu...

Mali je do zimus bio član Reala  (Gocijevog ) inače je sin  člana UO Ivana Spasića . 

Link to comment
Mali je do zimus bio član Reala  (Gocijevog ) inače je sin  člana UO Ivana Spasića . 
Zar je bitno čiji je sin?
Pitah vredili čemu, a ne čiji je sin... [emoji1]Izgleda je bitnije ovo prvo.... [emoji85]

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka

Link to comment
7 hours ago, Boki Nis said:

Zar je bitno čiji je sin?
Pitah vredili čemu, a ne čiji je sin... emoji1.pngIzgleda je bitnije ovo prvo.... emoji85.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Bitno je jer da se zna da nije sa strane mali. Za svoj uzrast je dobar  al dosta takši od Stojeva Randjelova iz njegove tj naše škole 2003 -ćeg godišta

Link to comment
3 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Jel taj Ranđelov tolko visoko postavio lestvicu .. ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Stojev je   najviše  digao lestvicu  pa tek onda Randjelov, po nekom mom sagledavanju igre . Mada Randjelov   ima više materijala  i po meni je dominantniji .  Pa prazan hod  pa tek posle mogu da se kače svi. To je što se tiče 2003-eg godista. . Doduše iznad njih su Boris Krstić  ( u Partizanu već 2 godine) i Uroš Lazić  ( u Zvezdi takodje 2 godine )

 

  • +1 1
Link to comment

Po ovome bi trebalo da omladinci najzad odigraju jednu dobru sezonu?

I da prvi tim za sezonu-dve dobije nekoliko kvalitetnih igraca..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...