Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

16 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Čume nije došo iz Milanovac ko slobodnjak ?!

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Nije, placeno nesto sitno.

Link to comment
5 hours ago, Samotepratimo said:

U laži su kratke noge. 

Ko laže taj i krade 

. . . 

Da li vam je dobro pod koronom ?

Ce pojasnis li malo ?

Link to comment
Quote

„Verujem da će se svaki trener složiti sa mojom tvrdnjom da su utakmice u Nišu najteže gostovanje za svaku ekipu, prvo zbog kvalitetnog igračkog kadra koji posjeduje Radnički, a zatim i nekih stvari o kojima ne bih pričao."

Nastavlja veliki "stručnjak" odnosno trener Mačve da pred svaku utakmicu protiv nas priča o "nekim stvarima". Nikako da pogleda svoje dvorište nego pred svaku utakmicu ima već spreman izgovor u vidu sudija.

Link to comment
1 hour ago, Covekizstruke said:

Nastavlja veliki "stručnjak" odnosno trener Mačve da pred svaku utakmicu protiv nas priča o "nekim stvarima". Nikako da pogleda svoje dvorište nego pred svaku utakmicu ima već spreman izgovor u vidu sudija.

E pa ako imamo kvalitetan igrački kadar a pri tome i  pobedjujemo a publike nema  ( sami se javno  ogradjujemo i osudjujemo upravu upravo zbog sudjenja )  čovek ima pravo . Zna kad krene ka nama da su mu na gaćama već isečeni lastiši

Link to comment
7 minutes ago, Boki Nis said:

Ima li koga na mestu zločina.... Niko ništa ne priča... emoji2.png

Poslato sa VTR-L09 pomoću Tapatoka
 

Svratih na kratko i videh gol pa si odoh, ja li cu kisnem. Par dobrih napada bilo brzih i zavuce ga Koja. 

Link to comment

Porodismo je. Pogodila Macka precku u drugom.

Bice pojacanje Todor Petrovic. Odlican centarsut Aksentijevica kod gola. Teatralni Batak, ko da je na nekom kastingu. Sudjenje nikad postenije, bez sarkazma. Kisa se lepo videla niz reflektori.

Sve u svemu prijatno, romanticno vece na Cairu.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...