Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

Vidim ja, ima da dodju i odu još 5-6 igrača do kraja prelaznog roka, onda lagano uigravanje do sredine novembra, i taman kada budemo furiozno krenuli da meljemo protivnike, doćiće zimska pauza.. klasika :covid19:

IMG_20200805_232223.jpg

Edited by zikaPantelej
.
Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

Vidim ja, ima da dodju i odu još 5-6 igrača do kraja prelaznog roka, onda lagano uigravanje do sredine novembra, i taman kada budemo furiozno krenuli da meljemo protivnike, doćiće zimska pauza.. klasika :covid19:

IMG_20200805_232223.jpg

Žalosno je sve više i više. I tek će da bude. Mandat  treneru sa dirigovanom postavom ističe. Golman nam je nemi posmatrač delima i glasnogovornik  u zamerkama saigračima. Čoveče ko ti dade traku . Daj čoveku vlast pa mu čuj glas.

Dajte mu PENZIJU   kad već imamo i bolje i mladje naše golmane.

ŠILA ZA KAPITENA zaslužio je.

Elem mali Mitrović nije dorastao za bonusa , ima potencijal  , ali kao i u trkama  ne idu sve kubikaže u istu kategoriju. Šilo Čira  domaći i JAKI.

Šljivić totalno out

,,Povratnici " iz MAJORKE  i VOJVODINE 😅😅😅

Falio je samo još onaj što PAOK-a odbio. A da pa imamo mi još povratnike iz Zvezde i Partizana  pa i jednog što za godinu dana ima i PARTIZAN I ZVEZDU I SLOGU u cv iju. Slučajno ili ne iz Kraljeva je . 

I da dozvole publiku muka mi da gledam  trenera što ka loži gleda  , muka mi i iz lože da slušam  instrukcije.

R A U S  VON  RADNIČKI

RAUR  VON HUTTE   

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Dali_man said:

1.20   6.00   15.00

Da li jerealno...? Kvota na njih 15,00 a u prošlom kolu raskantali pretendenta za titulu. Hm...

Link to comment

South media sa Visa prenosi na tubetu Masinac - Vojvodina, sta je problem i sutra nasu utakmicu, jebala ih Arena sve sa svojim pravima i B92, majmuncine kretenske, pa prenosite samo crvenocrnu azdaju ostalo pustite ionako vam se jebe. 

  • +1 2
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...