Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2020/2021


W.F.C.

Recommended Posts

3 hours ago, Gradina said:

Objasni  + ili -

Ne znam pravo da ti kazem, videcemo kad krene sezona, ali ne mislim da je ista losiji od Subotica.. svakako bolje ovakva pojacanja nego li Meleg i slične kombinacije... 

 

dobro je sto se čini mi se ranije nego prosle sezone dovode igrači, vec imamo dvojicu novajlija a pripreme nisu ni krenule...

 

neko je rekao i slazem se sa tim da cemo lakse da dovodimo igrače nego li inače zbog situacije u svetu i kod nas ( barem se nadam)

Edited by zikaPantelej
Link to comment

Cuo sam da Rema sprema 3 top pojacanja,

vreme ce pokazati da li sam bio u pravu....

jedan poznati strani fudbaler,jedan nas povratnik i jedan talentovani mladji .

Link to comment

Moze Rema da sprema sta hoce, ako ne bude bilo "podrske" dzaba...

 

Videcemo vec u toku naredne nedelje kakve su nam realne ambicije za sledecu sezonu.

 

Gavric ce sigurno uvek dati 120% svojih mogucnosti, a i mislim da ce da mu legne nas juznjacki temperament, tako da bice to dobar spoj.

Ako bih ga poredio sa nekim, onda Aca c iz malo mladjih dana.

Link to comment

Ma volio bi Acu c oridzinal iz starijih dana da se vrne, ako se nisu bas raskantali tvrdo sa upravu... Ono, ipak ovde pripada. Da odradi tu sezonu. 

Link to comment
5 hours ago, martick said:

Cuo sam da Rema sprema 3 top pojacanja,

vreme ce pokazati da li sam bio u pravu....

jedan poznati strani fudbaler,jedan nas povratnik i jedan talentovani mladji .

Jedino taj strani ne znam ko je . Ovog povratnika i mladjeg znam koji su. Povratnik ok . Mladji  .. . Pa i nije nešto. Kad mlad igrač menja klubove znači da ima neki problem. Ili je visoko leteo , pa preletaow, pa pada na nas. Ti mi se ne dopadaju. Jos kad kazu pa zavrsio Zvezdinu /Partizanovu školu. Rodjo ostani si i na fakultet tamo . Sami imamo svoju školu svoje  djake.

Link to comment
6 hours ago, martick said:

Cuo sam da Rema sprema 3 top pojacanja,

vreme ce pokazati da li sam bio u pravu....

jedan poznati strani fudbaler,jedan nas povratnik i jedan talentovani mladji .

Taj talentovani mladji  kao ovaj Sekula preskočio Nis  otisao kod jednog blizanca pa kod drugog  pa se sad setio nas. Da me zajebete sa takvi . Ne bi me cudilo  da ne znam sta se radi. Nego ovako . MOZE AL UGOVOR NA MINIMUM 4 GODINE DA POTPISE.  

Link to comment
2 hours ago, Rumpelstiltskin said:

Turim vas na cvetka svi odred sa sredne ime "ja znam, al vam ne mogu kažem"

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

Silno se ispricase o pojacanjima.

Link to comment
6 hours ago, W.F.C. said:

Rekli nam da znaju, to je vazno. 

Nije fer FKRN ima  direktora . Što ( Ne ) čovek da demantuje po medijima , što da povlači textove. 

Link to comment

Dakle Zlatibor pa Vrnjacka banja...i realno sva 4 protivnika po meri!

Dobra su i ova 4 nova momka..

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...