Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Po jednoj priči on je imao klauzulu da svake sledeće godine ima povećanje, a Ostoja se vadi na koronu i predlaže mu isti ugovor koji je imao ove godine.

Mislim, sve to sa tim klauzulama treba uzeti sa ogromnom dozom rezerve. Meni je vjerovatnije da hoće konkurentan sastav, a ovaj nije u stanju to da obeća.

Link to comment

ne veujem da pregovaraju oko plate, vise bih rekao da je igracki kadar u pitanju.

 

Trinki je mogao da zabode bolju ponudu od nase u svakom trenutku, pa nije.

 

Kadar je druga stvar, bez konkurentnog rostera cela prica nema smisla.

 

Dal je moguc konkuretan roster bez Voldena? Pa naravno da jeste. Nije nam Dzordan otisao.

 

naravno, sve ovo pod uslovom da finansijsko stanje nije katastrofa. ako jeste onda je cudo da je samo Volden do sada otisao a da Trinki o necemu pregovara.

Link to comment

Pregovarali su i oko plate (tj smanjivanja iste) i oko rostera koji se moze napraviti sa manjim budzetom od proslogodisnjeg. Trinki ima ponude, pa kao sto sam napisao pre nekog vremena, ne bih bio iznenadjen da ode..

Link to comment

ne znam šta se uzbuđujete, Ćoki je ostvario vlažni san da nam mazne igrača koji nešto vredi. ima on i druge snove, ali koje neće moći da ostvari nikada. ovo je bilo relativno jednostavno, igra EL, ima više para, čitav sticaj okolnosti mu ide u prilog. i to tako bude, dok ne bude. posle ide strmopič.

 

naše je da preživimo ovu pošast, što je generalno i zadatak većine građana Srbije. poplava koja odnese ova govna odneće i Ćokija i njegove projekte. i naravno, zadatak je da pokušamo nemoguće. nije da ranije nismo uspevali.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
6 minutes ago, Ted said:

ne znam šta se uzbuđujete, Ćoki je ostvario vlažni san da nam mazne igrača koji nešto vredi. ima on i druge snove, ali koje neće moći da ostvari nikada. ovo je bilo relativno jednostavno, igra EL, ima više para, čitav sticaj okolnosti mu ide u prilog. i to tako bude, dok ne bude. posle ide strmopič.

 

naše je da preživimo ovu pošast, što je generalno i zadatak većine građana Srbije. poplava koja odnese ova govna odneće i Ćokija i njegove projekte. i naravno, zadatak je da pokušamo nemoguće. nije da ranije nismo uspevali.

 

siguran sam da ce ta poplava odneti mnoge, ali za covica nisam siguran. 

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

 

siguran sam da ce ta poplava odneti mnoge, ali za covica nisam siguran. 

kako bih ti reko, kad naiđe voda obično ima govana koje se zalepe i ostanu da egzistiraju. zato se koristi četka. s početka veka napravljena je greška što četka nije korišćena, pa se puno govana provuklo, i umesto čisto belog dobili smo smrad. koji sada zaudara do neba. ali valjda je i neka pouka izvučena. vojnim rečnikom, kad im dođe sudnji čas niko se sme izvući ili provući.  ni jedan jedini.

Edited by Ted
Link to comment
18 minutes ago, Ted said:

kako bih ti reko, kad naiđe voda obično ima govana koje se zalepe i ostanu da egzistiraju. zato se koristi četka. s početka veka napravljena je greška što četka nije korišćena, pa se puno govana provuklo, i umesto čisto belog dobili smo smrad. koji sada zaudara do neba. ali valjda je i neka pouka izvučena. vojnim rečnikom, kad im dođe sudnji čas niko se sme izvući ili provući.  ni jedan jedini.

 

Poštujem tvoj revolucionarni žar, ali u stvarnosti služba preživi svaku revoluciju kod nas. Nisam optimista da će se to promeniti za naših života.

Edited by Nikodije
Link to comment

Što se tiče Voldena neka ide gdje god hoće. Ja se odavno, uz par izuzetaka, nimalo ne vežem za igrače sekcija JSD. Počeo sam da ih posmatram kao radnike u funkciji postizanja rezultata. Kad napuste Partizan, savršeno mi puca ona stvar gdje su, šta rade i kako im ide u karijeri.

Ne znam samo čemu ova glupa priča da je on platio obeštećenje da bi prešao tamo gdje je prešao?

Ćoki platio obeštećenje Partizanu, jaka stvar.

 

Link to comment

Volden gleda svoj interes, što je krajnje normalo. on je Amer na privremonom radu Evropi i ima priliku da igra najveće evro takmičenje pod povoljnijim uslovima nego do sada. odluka je, sa njegovog aspekta, logična. i ja nemam nikakv problem sa tim. bio bih iznenađen da Novica ili neko poput njega potiše za njih.

 

ne može se i ne treba očekivati da igrači kao Volden imaju odnos prema Partizanu kao što ga imamo mi. mislim, nije to isključeno, ali nije ni mnogo verovatno. koliko se sećam svojevremo je Ćoki pokušavao da dovede Milosavljevića i Bogdana, ali se to nije desilo. tu je vervatno igrao i taj odnos prema klubu, koji u slučaju Voldena ne može da postoji niti da bude bilo kakva smetnja.

 

pretenciozno je da mi svoj lični odnos prema klubu prijektujemo kao obavezu za bilo koga. to naprosto nije moguće. ako se desi iz toga se rađaju neke lepe priče i legende. ako se ne desi nikom ništa, to je normalo, suprotno je ipak izuzetak.

Link to comment

Tačno tako.

Mi smo navijači, oni igraju za pare. Dok su kod nas interesantni su mi, kad odu prestaju da me zanimaju, jer dolaze neki drugi.

 

Ja sam inače veliki ljubitelj vaterpola.

Unazad 3 ljeta iz Partizana u Zvezdu prelazi od 2-4 igrača, u suprotnom smjeru niko.

Taj sport se slabo prati, pa takve stvari prolaze ispod radara, ali gdje bih ja kao veliki navijač VKP stigao kad bi me takve stvari potresale.

Neka svako ide tamo gdje misli da će mu biti bolje.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...