Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Naravno, odlazak Voldena nije tragedija, ali je indikacija trenutnog stanja u klubu. Po svemu izgleda da nas je korona ukopala više nego trojka Nolana Smita.

Link to comment
5 minutes ago, Kubrick said:

Nije korona nego je prosla izborna godina, sad opet sve pare u njih s obzirom koje igrace dovode (tj nisu ni prestajali)

 

Naravno, ali da nije sezona prekinuta tek tako i da je imala drugačiji epilog, nema tog opravdanja koje bi imali za ovoliko bahaćenje.

Link to comment

Preozbiljna će biti Zvezda.Volden je od svih igrača kod nas najveći materijal za evroligašku košarku.

 

A za nas,neki pokazatelj će biti eventualni odlazak ili ostanak Trinkijerija.Kako je krenulo,nisam optimista.

Link to comment

Bila je Zvezda po imenima preozbiljna i pred prošlu sezonu pa su igrali poprilično kilavo.

Što se tiče njihovih pojačanja, najvece je svakako Obradović. Ovi igrači koji će im doći mogu proigrati, ali i ne moraju.

Mi ćemo definitivno zadržati okosnicu tima. Uz 2-3 pojačanja sigurno ćemo igrati dobar basket, jer ćemo imati kontinuitet iz prethodne sezone.

 

Link to comment
3 minutes ago, BWA said:

Bila je Zvezda po imenima preozbiljna i pred prošlu sezonu pa su igrali poprilično kilavo.

Što se tiče njihovih pojačanja, najvece je svakako Obradović. Ovi igrači koji će im doći mogu proigrati, ali i ne moraju.

Mi ćemo definitivno zadržati okosnicu tima. Uz 2-3 pojačanja sigurno ćemo igrati dobar basket, jer ćemo imati kontinuitet iz prethodne sezone.

 

 

Sve to pod uslovom da Trinkijeri uopšte ostane. Sigurno će imati boljih ponuda na stolu.

Link to comment

Dobro, uvek imamo spremne zamene. 

Otišao Volden, vratiće se Aleksej Nikolić.

Ode Trinkijeri, dođe Dragan Jakovljević.

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, *edited by mod said:

Zar nije ostanak Trinkija bila gotova stvar?

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

 

Nije nigde zvanicno potvrdjeno da ostaje. Pregovarao sa Ostojom, ali se nisu dogovorili do sada..

Link to comment

Pa on valjda ima ugovor.

Ključno je pitanje da li je redovno isplaćivan, a ako jeste koliko iznosi obeštećenje za njega.

Ne znam o čemu toliko pregovaraju.

  • +1 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...