Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

10 hours ago, BWA said:

E jebi ga. Ništa, može Lipovij.

 

Inače, ovo mi je baš wtf momenat. Ode čovjek u najboljim godinama ni manje ni više nego u Emirate.

 

dobre zurke prave arapi...:fantom:

Link to comment

Slabo plaćaju ovde, max do 20k $ mesečno. Žurki nema zbog virusa i trenutno je 43c 

 

:D

 

Ako ništa imaće 20pts +10+ rb svaku tekmu :)

Link to comment

Meni drugar pricao da je zajebano igrati kod Arapa, jer imaju jednog stranca po ekipi i oni su preplaceni u odnosu na ostatak lige. I onda cim ne ide dobro tebe krive, a igras sa gomilom onižih rekreativaca.

Link to comment

Ima istine i tu, prošle godine je Yao Mile bio u ligi. :D

 

A pre par sezona i Bruno Sundov, e Šuki je velika faca, mnooooogo gotivan lik, morao je sa svojih 220 da prenosi loptu i da poentira i da skače, a to mu baš nije prijalo. :D

 

No izdržao je legendica. 

 

Bio je tu i jedan amer što je bio u nba moram da se setim imena igrao je kao Dzordan, fenomenalan lik, a pošto mu je reputacija skakljiva onda su mu iz kluba uzeli pasoš nije mogao da ode iz UAE par godina, bukvalno luda glava i još teža priča. Igrač koji bi lagano mogao da igra EL da nije imbecil. 

Edited by Azdaja
Ime
  • Haha 1
Link to comment
5 hours ago, Azdaja said:

Ima istine i tu, prošle godine je Yao Mile bio u ligi. :D

 

A pre par sezona i Bruno Sundov, e Šuki je velika faca, mnooooogo gotivan lik, morao je sa svojih 220 da prenosi loptu i da poentira i da skače, a to mu baš nije prijalo. :D

 

No izdržao je legendica. 

 

Bio je tu i jedan amer što je bio u nba moram da se setim imena igrao je kao Dzordan, fenomenalan lik, a pošto mu je reputacija skakljiva onda su mu iz kluba uzeli pasoš nije mogao da ode iz UAE par godina, bukvalno luda glava i još teža priča. Igrač koji bi lagano mogao da igra EL da nije imbecil. 

Kako mogu iz kluba da mu uzmu sošku jbt? Meni to ko kidnapovanje.

Link to comment

Neka mu je sa srećom u daljoj karijeri, nama je bio višak.

Ne vjerujem da ćemo dovoditi drugu četvorku. Moguće da će se fokus usmjeriti ka centru koji bi mogao da odigra neke minute tu.

Link to comment
1 hour ago, keitel said:

Neka mu je sa srećom u daljoj karijeri, nama je bio višak.

Ne vjerujem da ćemo dovoditi drugu četvorku. Moguće da će se fokus usmjeriti ka centru koji bi mogao da odigra neke minute tu.

Ako necemo dovoditi drugu cetvorku imacemo problem :). 

Ja se nadam nekim minutima Zagorca na cetvorci. Ne strateski nego odmereno, cisto zbog vise opcija.

Link to comment
1 minute ago, pacey defender said:

Ako necemo dovoditi drugu cetvorku imacemo problem :). 

Ja se nadam nekim minutima Zagorca na cetvorci. Ne strateski nego odmereno, cisto zbog vise opcija.

 

Nadam se da nećemo gledati Zagorca na četvorci, nije to dobro funkcionisalo. Čak mi je i povratak Stefana Jankovića bolja opcija.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...