Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

2 minutes ago, ToniAdams said:

u da, galeb je po mom skromnom najbolji stranac koji je igrao poslednjih decenija

 

Pa tu nema mnogo dilema. On je debitovao na porazu od Unikahe u Pioniru i uprkos tome, ja sam imao osećaj da će da bude nešto posebno. 

 

Inače, pretražih forum posle te tekme i evo na šta naleteh, dosta precizno :D

 

 

  • +1 1
Link to comment

Tu prvu je i Bane Đekić odigrao odlično, ako se dobro sećam. Ludi Dule...Možda bi i bilo nešto od Baneta da je Dule ostao.

Edited by Milošica
Link to comment

Ali jedan od jačih momenata je pizdenje dobrog dela navijača kada se odrekao Miljenovića i Anđušića zbog Bogdana :D

Edited by Milošica
Link to comment

Jedan bivši forumaš je prišao Banetu Đekiću na okupljanju na Kališu pred početak sledeće sezone i rekao, parafraziram ,"nadam se da će da ti porastu muda"

 

 

  • Haha 3
Link to comment
9 minutes ago, Filozof manijak said:

Veselog ne računamo u strance :D

Pa dobro, njega nećemo u bivše kad će ovog leta ponovo postati sadašnji.

Link to comment

Bila je ona prica da smo birali izmedju Djekne i Macvana dok su oba bila u FMPu, i da je Vlad Jovanovic nagovarao da uzmemo Djeknu, jer je talenat. Da se on tu tad nije pravio pametan sad bismo imali EL pehar u vitrinama :fantom: 

 

Spoiler

Salu na stranu, Djekna je stvarno delovao kao top talenat u tim godinama, visok, tanak, pokretan, duge ruke i mek sut ko sa Morave. Samo nikad nije odmakao od toga.

 

Link to comment

https://direktno.rs/sport/kosarka/357865/obradovic-intervju-nin.html

 

Dražen Dalipagić misli da bi vaš povratak u Partizanu ovom trenutku bio hajde da to ovako urečimo - baš neobičan potez.

- Šta god da odgovorim, može da se protumači na ovaj ili onaj način, ali mogu da kažem, na primer, zar ludost nekad nije dobra? Kada sam 1991, u 31. godini, ženi rekao da više nisam igrač, već trener, čudno me je pogledala i rekla: "Dobro, sedi, odmori se". Suština je u ovome ,znam koja je moja cena u Evropi, ali to ne može da bude presudno da bih otišao negde da radim, nego ambicija.

 

Izdvojio sam deo.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...