Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

Kako su uspeli da prijave igraca pod pogresnim brojem? A i ovi kreteni sto su ga vratili na klupu.

Edited by Joe D
Link to comment
1 hour ago, BWA said:

Na utakmici KKP-Mladost koju izgleda gledam samo ja desio se jedan zanimljiv detalj.

Naime, Rade Zagorac je uspio da završi kontru 3 na 0 i to tako što je zakucao.

Bravo Rade, bravo.

 

Prvo sam procitao da se zakucao, pa htedoh da pitam u koga..

  • Haha 1
Link to comment

Dobar je kamenjar.

Njegovo prezime valja tumaciti u ključu da je čvrst, nepomičan kad protivnik pokušava da ga ugura pod obruč, da je hladan kao kamen u presudnim momentima...

O šutu drugom prilikom 

Link to comment
21 minutes ago, Joe D said:

licno nisam fan, ali nikodije ce definitivno da preleti kod vas.

 

Tja, videćemo. Malo sam se ohladio kada sam video kako ga Tejara školuje, spor je i jednodimenzionalan. Ali jak ko bik. Znao sam da će ga Partizan uzeti kad sam video Savića na aba2 finalu.

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Tja, videćemo. Malo sam se ohladio kada sam video kako ga Tejara školuje, spor je i jednodimenzionalan. Ali jak ko bik. Znao sam da će ga Partizan uzeti kad sam video Savića na aba2 finalu.

Savić je bio drugoligaski igrač. Igrao za Čelik pa prešao u Jugoplastiku.

 

Vjerovatno konta da će se istorija ponoviti.

 

Link to comment

Da je pola od Savica, mi smo na konju.

 

Nego, kako za sada izgleda roster za sledecu sezonu? Dosli Dreksel, Miletic, Kamenjas, onaj centar iz Uzica, moguce FlojdFlojdFlojdFlojdFlojd, ko sve ide? Kontam Pejdz, Tomas, Jare, valjalo bi liferovati suvu bukovinu u vidu Jankovica i mucenog Zagora...

Link to comment
4 hours ago, BWA said:

Savić je bio drugoligaski igrač. Igrao za Čelik pa prešao u Jugoplastiku.

 

Vjerovatno konta da će se istorija ponoviti.

 

 

Pa dobro, treba probati, što da ne. Bolje Kamenjaš nego Mika. Bolje Miletić nego drveni Janković. I Stepanović je zanimljiv igtač. Mogu da zamislim i da bi Dulo npr rado video Kamenjaša u svom timu. 

Link to comment



Savić je bio drugoligaski igrač. Igrao za Čelik pa prešao u Jugoplastiku.


Ne, on je samo rođen u Zenici, igrao je za Čapljinu sa Jasminom Repešom kad su izgubili čuveni baraž za ulazak u Prvu ligu protiv Olimpije za koju su igrali Zdovc i Vilfan. Odatle i njegov interes za ABA2.

Sent from fav toy

  • Hvala 1
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...