Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

to sa evrokupom, plus ona vest od neki dan da je toboz opterecenje je neverovatna glupost

deluje prilicno izvesno da ce fiba preuzeti/povratiti dominantnu ulogu u evropskoj klupskoj kosarci vec u narednih nekoliko godina, a da ce evroliga jednostavno nestati

 

iz godine u godinu se donose sve ludje odluke

Link to comment
36 minutes ago, pbg12345 said:

to sa evrokupom, plus ona vest od neki dan da je toboz opterecenje je neverovatna glupost

deluje prilicno izvesno da ce fiba preuzeti/povratiti dominantnu ulogu u evropskoj klupskoj kosarci vec u narednih nekoliko godina, a da ce evroliga jednostavno nestati

 

iz godine u godinu se donose sve ludje odluke

Naravno da nije glupost.

Miško Raznatovic godinama govori o tome da je ideja Evrolige NBA u Evropi a Miško je u toku.

Malo je reći da je u toku.

 

 

Link to comment

neka rade sta hoce, samo da nikome ne pada na pamet da gasi aba ligu zato sto se iz nje vise ne ide u el. to mozda bude i lekovito za ovdasnju kosarku. lepo se smanje budzeti, smanje tenzije, igramo fiba takmicenja i sve kul.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment

@BWAmozda se nismo razumeli ne mislim da je vest glupost u smislu da nije tacna, nego ja smatram da je takva odluka glupost 

 

evroliga kao nba u eropi, ok, ali ne vidim zasto je postojanje evrokupa ikakva prepreka tome

 

meni licno deluje da evroliga, odnosno najbolja evropska klupska kosarka nikad nije bila na nizim granama

postaju bukvalno razvojna liga nba, samo eto u evropi

to potvrdjuju i ovi sve brojniji odlasci igraca pod ugovorima u sred sezone

to jednostavno vremenom niko nece gledati

 

kome je do vrhunske kosarke gledace nba, kome je do direktnijeg prisustva gledace lokalne timove u nacionalnim prvenstima, fibinim evro takmicenjima,,,

 

Edited by pbg12345
  • +1 2
Link to comment

kako se stvari razvijaju, do sezone 23/24 prestaću da pratim i fudbal i košarku.....tako da me zabole za super/extra/mega/giga lige i njihove učesnike, kao i njihove patnje, strepnje, finansijske izveštaje i stanja, sponzorske ugovore i ostalo

  • +1 3
Link to comment
5 minutes ago, pbg12345 said:

vidimo se u finalu kls :fantom:

promasio si megin topik :fantom:

 

ladno ih curcic napunio, a ja reko juce da nema nista od njega. 

  • Haha 2
Link to comment

e pa ne znam, ako je misko ostavio tornjeve za kls, moguce lako i mega da bude finalista 

 

curcicu je samopuzdanje trenutno na +200 :D

pa jes jbg, deluje da u onom uzrastu ima ozbiljnu fizicku prednost i da ce jako tesko to preneti na seniorski nivo, ali budemo videli

malopre citam vesti na sajtu kk borac, pa videh da kaze i da je imao tezu povredu ove sezone

 

u svakom slucaju nadam se da ce dobiti minute makar u ovom kls PO

a igrace pre toga i onaj ABA juniorski turnir

Link to comment

Ima Curcic mnogo toga pored fizicke prednosti. Da je visi, bio bih siguran da ce postati igrac. Ovako, jury is still out, ali uopste nije bez sansi. Morao bi da bude u 12 sledece sezone.

Link to comment

sta znam, za skracenog kombo beka morao bi da bude bolji dodavac. ali jeste brz kao munja. mogu da vidim da ce marinovic da ga gotivi.

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

sta znam, za skracenog kombo beka morao bi da bude bolji dodavac. ali jeste brz kao munja. mogu da vidim da ce marinovic da ga gotivi.

 

Jeste uglavnom gledao kos, al imao je finih pasova na finanom turniru. Jedan pas levom o parket u kontri u mali prostor sam vracao pet puta. Bio je jos jedan odlican pas u tranziciji, relativno redovno je pogadjao skip pas u korner. Naravno da ima prostora da napreduje u tom segmentu, al ne izgleda mi beznadezno.

Link to comment

jbg, steta sto zele nije upao u kls, to bi bilo odlicno za guranje mladih igraca

sledece sezone ce i oni i cacak94 igrati drugu ligu i plasman u kls nekog od njih bi morao biti jedan od prioriteta cacanske kosarkse

 

a sto se tice curcica i ono kucanje u finalu je bas monstruzno bilo

@J.R. Cashjel imas predstavu koliko je on uopste (trenutno) visok, deluje mi kao 190 ili nesto ispod

Link to comment

mislis da nisam :D

bas me to sa danilovicem zbunjuje, pored ostalih ciju visinu znam deluje vise, pored njega deluje da ima 180

 

a mozda je i predrag sasa porastao, kazu da oce to od belog :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...