Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2020/21


shimpr

Recommended Posts

6 minutes ago, Nikodije said:

 

a ja ga stavio u zvezdin roster... opet nam ulazite u igraca.

Šta ćeš kad smo magnati.

Link to comment

Dečko je iz Niša, ćale mu bio košarkaš. Otišao na vreme iz Niša tako da možda i bude nešto od njega.

Edit: mislim da mu je i majka igrala košarku.



Link to comment

povredjeni rukometas da budemo krajnje precizni  :fantom:

 

 

sprdam se ja milosice malo, znam da je jovic nislija, pisali smo o tome vec u nekoliko navrata

neverovatno je zaista koliko malo kosarkasa je dao nis, jovic se cak pominjao kao prvi reprezentativac iz nisa, ne znam da li je tacno, deluje prilicno nadrealno

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, Djolle said:

Dečko je iz Niša, ćale mu bio košarkaš. Otišao na vreme iz Niša tako da možda i bude nešto od njega.

Edit: mislim da mu je i majka igrala košarku.


 

zar nije izbosne?

Link to comment

Šalu na stranu, Stepanović može da postane kvalitetan ubod za sve pare. Za te godine odlično kapira situacije na terenu, krakat, dobar refleks, elastičan. Iz prve ruke moram dodati kako nije ni šabančina. Ima par sitnijih igračkih mana, ali može da postane odlična četvorka. 

Link to comment

ako je sve tako kao sto kazete, cudno da ranije nije zaigrao za neki aba (1) klub

ipak nije bas klinac, puni 23 za mesec dana

Link to comment
zar nije izbosne?
Jok, mada je bio u Sparsima. Evo, izašao na teren u naselju sretnem mu ćaleta, baca na koš. :) Trebalo bi da ga registruju za ovaj kls finiš. Kaže da je ojačao, pošto ga ja pamtim kao mršavog krakatog klinca. :)

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Šta ćeš kad smo magnati.

 

Stepanović umesto Novice, deluje da novi gm zna šta radi. Mi smo mirni sledeće bar 3 godine što se tiče četvorki, imamo Kuridžu i Simona.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...